Pozvánka na certifikovaný tréninkový workshop - Čína

Česká centrála cestovního ruchu - agentura CzechTourism Vás ve spolupráci s Chinese Academy (ChineseAcademy.cz) zve na certifikovaný tréninkový program COTRI - China Outbound Tourism Research Institute, kterou Chinese Academy pro český a slovenský trh zastupuje. Trénink se uskuteční formou workshopu. 

Jedná se o celodenní workshop, který proběhne ve čtvrtek 20. 4. 2017, od 9:00 do 17:00 hodin, v sídle CzechTourism (v mediálním centru Orbis), Vinohradská 46, Praha 2.

Hlavním cílem připravovaného workshopu je předání informací z průzkumů a praktické zkušenosti se specifickými rysy chování a očekávání čínských turistů na trhu cestovního ruchu, dále umožnit adaptaci vlastního produktu nebo služby na potřeby čínských turistů a nastavení správné strategie a úrovně kvality poskytovaných služeb pro práci s touto cílovou skupinou. Workshop je dimenzován do celkem čtyř 90-ti minutových modulů.

Cena celodenního workshopu pro jednu osobu/jeden subjekt je 2000,- Kč (včetně DPH), a je splatná až po absolvování workshopu. Celková kapacita workshopu je 20 účastníků.

Po absolvování workshopu a splacení částky, obdrží účastník personifikovaný certifikát Chinese Tourist Welcome Quality Host s platností 2 roky, dále přístup do databáze COTRI (s přehledem čínských tour operátorů, kteří poskytují služby čínským turistům), zviditelnění Vašeho subjektu na webu ChineseTouristWelcome.cn, a materiál k dalšímu samostudiu CTW Training Pack Plus obsahující řadu případových studií úspěšných projektů z celého světa a ve vztahu k čínským turistům. Součástí programu bude samozřejmě i občerstvení. Podrobný program najdete v příloze tohoto e-mailu.

Pokud tedy s trhem čínských turistů pracujete, nebo je v rámci obchodní strategie zacílení na čínského turistu (i vzhledem k neustálému nárůstu počtu příjezdů těchto turistů do České republiky, a to nejen do Prahy), pak je tento workshop určen právě Vám.

Závazné přihlášky – ve formě nahlášení jména, příjmení, názvu subjektu, který zastupujete a jeho IČ, včetně telefonického kontaktu, posílejte, prosím, na e-mail senova@czechtourism.cz, a to do 18. 4. (případně do vyčerpání kapacity).

Na Vaši účast se těší tým Chinese Academy – pan Jiří Pos a paní Simona Svobodová (přednášející a zároveň Managing partners Chinese Academy), kteří workshop povedou, a Aneta Šenová za CzechTourism.

Přiložené dokumenty