Vědět a předávat naučme se dobře postarat o své hosty

 V rámci vzdělávacího projektu CCRJM s názvem Vědět a předávat - naučme se dobře postarat o své hosty vznikla série vzdělávacích materiálů.

 V rámci projektu byly vypracovány celkem 4 vzdělávací moduly. První z tematických modulů byl věnován osobnosti opata starobrněnského kláštera Gregora Johanna Mendela, který se do historie světové vědy zapsal jako zakladatel učení o dědičnosti a jehož jméno ve světě personifikuje Brno jako město vědeckého výzkumu.

Druhý tematický okruh přiblížil zájemcům o specializaci osobnost a dílo skladatele Leoše Janáčka, který svou vlast, Moravu i město Brno proslavil daleko za hranicemi a ve své době zásadně ovlivňoval kulturní dění moravské metropole.

Třetí tematický okruh byl věnován prvnímu čs. prezidentu T. G. Masarykovi, rodáku z Hodonína, jehož mládí bylo spojeno hned s několika městy a obcemi jižní Moravy.

Poslední tematický modul přiblížil cílové skupině problematiku práce se zdravotně postiženými turisty a dalšími návštěvníky turistických cílů, kteří mají specifické potřeby a vyžadují speciální přístup.

Vzniklé vzdělávací materiály naleznete níže v příloze.

 

Přiložené dokumenty