Projekty

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. úspěšně realizuje projekty podpořené z fondů Evropské unie, např. z programu Evropská územní spolupráce Rakousko - Česká republika, Evropská územní spolupráce Slovensko - Česká republika, Regionálního operačního programu Jihovýchod, Vzdělávání pro konkurenceschopnost 2007 - 2013 nebo za podpory Jihomoravského kraje. CCRJM se také aktivně zapojuje do mezinárodních projektů za účasti mnoha partnerů z Evropy, např. projekty podpořené Evropskou komisí.

Více informací o jednotlivých projektech získáte níže včetně popisu jednotlivých aktivit a ukázky výstupů jednotlivých projektů.


 • Svatojakubská cesta na jižní Moravě

  Tvorba a rozvoj Svatojakubské cesty na jižní Moravě a ve Weinvietelu byl podpořen dvěma projekty z Fondu malých projektů jižní Morava - Dolní Rakousko: Svatojakubská cesta na jižní Moravě (CZ0115) a Rozvoj pěší turistiky podél Svatojakubské cesty (CZ0251).

  Evropská územní spolupráce Rakousko-Česká republika 2007-2013 více
 • Zažít kraj vína a památek na kole

  V roce 2010 začala spolupráce Jihomoravského kraje, Nadace partnerství, Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava a rakouského partnera Weinviertel Tourismus GmbH na realizaci společného projektu Zažít kraj památek a vína na kole (M00173). Hlavním cílem projektu byla spolupráce Jihomoravského kraje a Dolního Rakouska na rozvoji přeshraniční cykloturistiky.

  Evropská územní spolupráce Rakousko-Česká republika 2007-2013 více
 • Newmarkets

  NEWMARKETS (registrační číslo M00074) je společným projektem Centrály cestovního ruchu-Jižní Morava, z.s.p.o., Niederösterreich Werbung GmbH a Vysočina Tourism. Hlavním cílem byla tvorba doprovodné nabídky k Dolnorakouské zemské výstavě 2009 a rozvoj přeshraniční spolupráce těchto regionů.

  Evropská územní spolupráce Rakousko-Česká republika 2007-2013 více
 • ZIELE-TOP-CÍLE

  Projekt ZIELE-TOP-CÍLE realizovala Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. společně s lead partnerem Niederösterreich Werbung GmbH v rámci OP Evropská územní spolupráce Rakousko - Česká republika 2007-2013 pod registračním číslem M00073. Hlavním cílem bylo vytvoření přeshraniční sítě Top výletních cílů, které jsou zárukou kvalitního zážitku pro domácí i zahraniční návštěvníky.

  Evropská územní spolupráce Rakousko-Česká republika 2007-2013 více
 • EUREGIOtour.net

  Projekt EUREGIOtour.net (registrační číslo M00025) realizovali společně Weinviertel Management, Weinviertel Tourismus GmbH a Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. v letech 2008 - 2011. Hlavním cílem bylo vybudování fungující přeshraniční sítě partnerů v cestovním ruchu.

  Evropská územní spolupráce Rakousko-Česká republika 2007-2013 více
 • Jižní Morava – oblíbená domácí destinace

  Cílem projektu je podpora domácího cestovního ruchu a příjezdového cestovního ruchu ze Slovenské republiky. Marketingové aktivity projektu povedou k vytvoření vzorových programů pro pětidenní pobyty na jižní Moravě, v kraji vína a kraji slunce.
   
  Regionální operační program Jihovýchod 2007-2013 více