EUREGIOtour.net

Projekt EUREGIOtour.net (registrační číslo M00025) realizovali společně Weinviertel Management, Weinviertel Tourismus GmbH a Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. v letech 2008 - 2011. Hlavním cílem bylo vybudování fungující přeshraniční sítě partnerů v cestovním ruchu.

V rámci projektu byla vytvořena přeshraniční destinace Weinviertel - Jižní Morava při zapojení místních partnerů. Díky tomuto projektu vznikla fungující síť partnerů na obou stranách hranice, která umožňuje výměnu informací a zkušeností, např. mezi zaměstnanci Turistických informačních center, obcemi nebo vinaři.

Během tří let realizace projektu byly vydány cykloturistické mapy Weinviertel - Jižní Morava a brožurka Relaxace na jižní Moravě a ve Weinviertelu, které zaznamenaly velký úspěch, jejich náklad byl záhy rozebrán. Každoročně je také aktualizován manuál s informacemi a kontakty z této oblasti. Aktivity v rámci přeshraniční sítě budou samozřejmě pokračovat i po ukončení projektu.

V popředí zájmu stála témata víno, cykloturistika a Dolnorakouská zemská výstava a tato budou dále rozvíjena v rámci dalších projektů mezi CCRJM a Weinviertel Tourismus GmbH.

http://www.ccrjm.cz/userfiles/image/Logolinky/logolink_3.png


 • Manuál Jižní Morava-Weinviertel 2016

  I v roce 2016 vychází aktualizovaný Manuál Jižní Morava - Weinviertel pro potřeby odborné i široké veřejnosti.

  10.5.2016 více
 • Manuál Jižní Morava - Weinviertel 2014

  I v letošním roce vychází aktualizovaný Manuál Jižní Morava - Weinviertel pro potřeby odborné i široké veřejnosti.

  2.5.2014 více
 • Manuál Jižní Morava - Weinviertel 2012/2013

  I v letošním roce vychází aktualizovaný Manuál Jižní Morava - Weinviertel pro potřeby odborné i široké veřejnosti.

  29.8.2012 více
 • Workshop pro zástupce cestovních kanceláří a agentur

  Dne 15. 12. 2011 se uskuteční regionální workshop se zástupci cestovních kanceláří a agentur v rámci projektu EUREGIOtour.net. Na programu jsou nové projekty CCRJM, novinky sezony 2012 a také příspěvek partnera projektu Weinviertel Tourismus k připravované Dolnorakouské zemské výstavě 2013, která bude mít přeshraniční charakter.

  12.12.2011 více
 • EUREGIOtour.net: Úspěšný projekt v oblasti cestovního ruchu slavnostně ukončen

  Dne 15. listopadu 2011 byl slavnostně ukončen projekt Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava, Weinviertel Tourismus a Weinviertel Management prezentací výstupů na zámku ve Wilfersdorfu. V rámci projektu byla vytvořena přeshraniční destinace Weinviertel - Jižní Morava při zapojení místních partnerů. Díky tomuto projektu vznikla fungující síť partnerů na obou stranách hranice, která umožňuje výměnu informací a zkušeností, např. mezi zaměstnanci Turistických informačních center, obcemi nebo vinaři.

  22.11.2011 více
 • Závěrečná konference EUREGIOtour.net

  Dne 16. listopadu 2011 se uskuteční v prostorách zámku Wilfersdorf závěrečná konference projektu EUREGIOtour.net. Projekt úspěšně vybudoval sítě mezi pracovníky TIC, obcí, měst a organizací cestovního ruchu přes hranice.

  8.10.2011 více
1 2 3 4 5 6 Další