Komunikující místo

Projekt Komunikující místo - dalším vzděláváním k rozvoji cestovního ruchu v Jihomoravském kraji je financován z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost 2007-2013 pod registračním číslem CZ.1.07/3.2.04/02.0030.

Cílem projektu je rozšíření nabídky vzdělávacích programů pro další vzdělávání v oblasti cestovního ruchu pro cílovou skupinu vedoucích pracovníků organizací a firem (MSP) působících v cestovním ruchu a navazujících službách v Jihomoravském kraji a vedoucích pracovníků veřejné správy. Cílem projektu je tak prostřednictvím zvýšení odborné kvalifikace podpořit vyšší konkurenceschopnost a udržitelnost jejich aktivit, vedoucí ke zkvalitnění nabízených služeb a zákaznického přístupu – stát se místem, regionem, který se zákazníkem skutečně komunikuje.


 • Komunikující místo - vzdělávací materiál

  V rámci projektu Komunikující místo - dalším vzděláváním k rozvoji cestovního ruchu v Jihomoravském kraji vznikl soubor vzdělávacích modulů pro pracovníky v cestovním ruchu. Celkem 7 modulů je zaměřeno na udržitelný cestovní ruch, standardy kvality služeb a základní komunikační postupy, multikulturní komunikaci v provozu služeb cestovního ruchu a řízení a rozvoj provozů služeb cestovního ruchu. Ucelený vzdělávací materiál Vám rádi zašleme na vyžádání na e-mailu: info@ccrjm.cz

  14.5.2013 více
 • Komunikující místo - výuková videa

  V rámci projektu komunikující místo - dalším vzděláváním k rozvoji cestovního ruchu v Jihomoravském kraji bylo vytvořeno 15 výukových videoklipů s modelovými situacemi a názornými příklady, vztahující se vždy ke konkrétnímu tématu a oblasti služeb cestovního ruchu. Po kliku na příslušné téma se Vám přehraje video z kanálu You Tube.

  6.5.2013 více
 • Komunikující místo - vzdělávací materiál

  V rámci projektu Komunikující místo - dalším vzděláváním k rozvoji cestovního ruchu v Jihomoravském kraji vznikl soubor vzdělávacích modulů pro pracovníky v cestovním ruchu. Celkem 7 modulů je zaměřeno na udržitelný cestovní ruch, standardy kvality služeb a základní komunikační postupy, multikulturní komunikaci v provozu služeb cestovního ruchu a řízení a rozvoj provozů služeb cestovního ruchu. 

  30.4.2013 více
 • Projekt „Komunikující místo“ připomněl tajemství úspěchu v cestovním ruchu

  Jižní Morava je pověstná pohostinností a přívětivostí svých obyvatel. Je to potěšitelné zjištění, ale pro Centrálu cestovního ruchu Jižní Morava to je především výzva. Cíl byl jasný - přispět k tomu, aby toto hodnocení platilo skutečně ve většině turistických cílů, ubytovacích zařízení i restaurací regionu. Tak vznikl v roce 2011 projekt Komunikující místo, který letos v březnu končí.

  27.3.2013 více
 • V rámci projektu Komunikující místo bylo vytvořeno 15 výukových videoklipů

  V rámci projektu Komunikující místo - dalším vzděláváním k rozvoji cestovního ruchu v Jihomoravském kraji bylo vytvořeno 15 výukových videoklipů s modelovými situacemi a názornými příklady, vztahující se vždy ke konkrétnímu tématu a oblasti služeb cestovního ruchu.

  11.2.2013 více
 • V rámci projektu Komunikující místo vznikl cizojazyčný Slovník

  V rámci projektu Komunikující místo vznikl cizojazyčný Slovník základních vyjádření pro účely obsluhy v ubytovacím zařízení, restauraci, info centru a obchodu v 6 jazykových mutacích.

  1.10.2012 více