Mobilní a interaktivní zážitky z příhraničních regionů

Projekt Mobilní a interaktivní zážitky z příhraničních regionů je financován v rámci Operačního programu Přeshraniční spolupráce Slovenská republika - Česká republika 2007 - 2013, v rámci Fondu mikroprojektů. 

Hlavním cílem mikroprojektu je zvýšení turistické dostupnosti příhraničních regionů prostřednictvím využití interaktivní aplikace pro jednotlivce a skupiny. Mobilní aplikace, která vznikne, bude poskytovat komplexní turistický a navigační systém po vybraných turistických atraktivitách jižní Moravy a Trnavského samosprávného kraje. Cílem je usnadnit návštěvníkům navigaci v obou příhraničních regionech a umožnit nalézt vybrané turistické cíle a služby v jejich okolí. Objekty je možno nejen vypsat v seznamu, zakreslit na mapě, ale také zobrazit v rámci rozšířené reality (augmented reality).

Hlavním partnerem mikroprojektu je Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. a přeshraničním partnerem Fórum centrum pre regionálny rozvoj, Šamorín.

   

FOND MIKROPROJEKTŮ


 • Nová mobilní aplikace projektu!

  Aplikace poskytuje komplexní turistický a navigační systém po vybraných turistických atraktivitách jižní Moravy a Trnavského samosprávného kraje.

  29.5.2015 více
 • Přeshraniční workshop projektu

  Přeshraniční workshop projektu

   V rámci mikroprojektu Mobilní a interaktivní zážitky se dne 26.5.2015 uskutečnil přeshraniční workshop pro české a slovenské účastníky v Brně, v Hotelu Holiday Inn.

  27.5.2015 více
 • Nový přeshraniční projekt schválen k realizaci!

   Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava se jako vedoucí projektový partner bude podílet na realizaci nového projektu Mobilní a interaktivní zážitky z příhraničních regionů, který je schválen ke spolufinancování z Operačního programu přeshraniční spolupráce Slovenská republika - Česká republika 2007-2013, Fond mikroprojektů. Projekt bude realizován do května 2015.

  19.1.2015 více