Posílení image regionu Jižní Morava a rozvoj informovanosti

Cílem projektu podpořeného z Regionálního operačního programu Jihovýchod byl rozvoj produktů cestovního ruchu a informovanosti o turistickém potencionálu regionu Jižní Morava za pomoci různorodých marketingových nástrojů.

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. se v rámci tohoto projektů účastnila veletrhů cestovního ruchu, vytiskla sadu propagačních materiálů, realizovala mediální kampaň nebo uspořádala tiskové konference, fam- a presstripy na podporu informovanosti o turistické nabídce jižní Moravy. Nedílnou součástí projektu byla úzká spolupráce s partnery v regionu na výstupech projektu.


 • Setkání pracovníků cestovního ruchu

  Na sklonku října, ve dnech 29. - 30. října 2009, uspořádala Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava setkání pracovníků cestovního ruchu v Dolních Kounicích. Účastníci setkání získali jak mnoho zajímavých a důležitých informací, tak si i vyslechli zkušenosti svých kolegů. Inspirativním zpestřením programu bylo seznámení s turistickou nabídkou Západního Brněnska.

  31.10.2012 více
 • Veletrh World Travel Market London 2009

  Veletrh World Travel Market patří mezi přední celosvětové události v cestovním ruchu. Tento rok se v termínu 9. – 12.11.2009 uskutečnil již jubilejní 30. ročník s návštěvností přes 45 000 profesionálů. V průběhu čtyř dnů se zde setkávají zástupci pouze odborné veřejnosti.

  7.12.2009 více
 • UTM Kyjev 2009 - 16. ročník mezinárodní výstavy cestovního ruchu

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava se ve dnech (6.-8.10.2009) účastnila 16. ročníku cestovního veletrhu UTM Kyjev 2009 na českém stánku pod záštitou Czechtourismu, na kterém se prezentovalo dalších 6 krajských subjektů ČR, představitelů cestovních agentur, touroperátorů, lázní a zástupce UNESCO památek ČR.

  12.10.2009 více
 • Konec únavě - na jižní Moravě

  Slunečná, přívětivá, pohostinná. Taková je jižní Morava. Návštěvníky vítá s otevřenou náručí a nabízí jim nepřebernou škálu zážitků, chutí i barev. 

  7.9.2009 více
 • Stopami slavných

  Kraj na jihu Moravy se stal domovem či působištěm celé řady úspěšných lidí mnoha oborů. Žili zde, pracovali a prožívali všední i sváteční slasti i strasti skvělí umělci, vědci, politici a další lidé mimořádných kvalit či věhlasu. Jejich jména jsou důležitá pro paměť tohoto krásného kraje i pro lidi, kteří zde žijí právě dnes. Připomeňme si tedy alespoň některé z osobností, na které můžeme být jako Jihomoravané pyšní, kterým byly z vděčnosti vybudovány sochy, byly po nich pojmenovány ulice, náměstí, vysoké školy, divadla, kterým jsou i v dnešní době věnovány výstavy, vydávají se jejich knihy anebo se o nich pořádají vědecká setkání. Vypravme se tedy po stopách našich slavných rodáků a předků a zkusme na této pouti oživit příběhy a osudy, které zde kdysi prožívali.

  24.7.2009 více
 • Turistické zajímavosti jižní Moravy

  Přehled nejatraktivnějších míst jižní Moravy - od hradů a zámků, přes technické památky, lázně a aquaparky, možnosti sportovního vyžití, přírodní zajímavosti až po víno a folklor.

  13.7.2009 více
1 2 3 4 5 Další