Posílení image regionu Jižní Morava a rozvoj informovanosti

Cílem projektu podpořeného z Regionálního operačního programu Jihovýchod byl rozvoj produktů cestovního ruchu a informovanosti o turistickém potencionálu regionu Jižní Morava za pomoci různorodých marketingových nástrojů.

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. se v rámci tohoto projektů účastnila veletrhů cestovního ruchu, vytiskla sadu propagačních materiálů, realizovala mediální kampaň nebo uspořádala tiskové konference, fam- a presstripy na podporu informovanosti o turistické nabídce jižní Moravy. Nedílnou součástí projektu byla úzká spolupráce s partnery v regionu na výstupech projektu.


 • Po jižní Moravě křížem krážem: Východní Brněnsko

  Vydáte-li se na východ od Brna, budete projíždět nebo procházet téměř bezlesou nepříliš členitou pahorkatinou. Rozsáhlejší lesy tu naleznete pouze ve vrcholových částech Ždánického lesa Litenčické pahorkatiny. Ovšem i tato zdánlivě jednotvárná a neatraktivní krajina skrývá řadu zajímavostí...

  9.3.2009 více
 • 7 památek UNESCO

  V České republice je již 12 míst, která jsou pro svou jedinečnost zapsána mezi světové kulturní památky - seznam světového dědictví UNESCO. Propagační materiál pak představuje 7 z nich, které leží na dosah od Brna.

  9.3.2009 více
 • Italové na jižní Moravě

  Do architektury, ale i jiných kulturních oblastí města Brna i ce­lého regionu se zapsala řada italských mistrů. Materiál "Italové na jižní Moravě" připomíná řadu jmen a objektů, která jsou spojená s Itálií. Nechybí ani otevírací doby a kontaktní údaje.

  6.3.2009 více
 • Ubytování na jižní Moravě

  Přehledný katalog poskytující nezbytné informace o ubytovacích zařízeních v jednotlivých turistických oblastech jižní Moravy.

  6.3.2009 více
 • Veletrh cestovního ruchu ITF SlovakiaTour 2009

  Ve dnech 22. - 25. ledna 2009 se na výstavišti Incheba Expo Bratislava, souběžně s mezinárodním veletrhem gastronomie Danubius Gastro, uskutečnil 15. mezinárodní veletrh cestovního ruchu ITF SLOVAKIATOUR, který je největším veletrhem svého druhu na Slovensku a jeden z nejvýznamnějších veletrhů ve Střední Evropě. Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava se veletrhu zúčastnila ve spolupráci Krajským úřadem JMK.

  16.2.2009 více
 • Kam po Česku - Na jižní Moravě, konec je únavě

  Blíží se doba prázdnin a dovolených, které lze velmi zajímavě prožít i v tuzemsku. Máme pro Vás několik tipů, kam zavítat i s dětmi o prázdninách na jižní Moravě.

  25.6.2008 více