Rezervační systém - spolupráce pro ubytovatele

Nabízíme Vám spolupráci v rámci zapojení do rezervačního systému jižní Moravy. Cílem je Vám přinášet nové obchody a nikoliv Vám přidělávat práci se zadáváním obsazenosti do dalšího systému. Ubytovací zařízení si mohou vybrat z několika variant spolupráce a zvolit si tu nejvýhodnější.

Zapojení ubytovacích zařízení do tohoto rezervačního systému je bezplatné, tedy bez jakýchkoliv vstupních či paušálních poplatků. V roce 2009 nebudou dokonce účtovány ani žádné provize, pro období 2010-2011 bude účtována 10% provize ze zprostředkovaného a zrealizovaného obchodu (provize bude vypočtena ze základu ceny bez DPH a bude k němu připočtena platná sazba DPH).

 

Jak s námi spolupracovat v rezervačním systému:

  •  Jste již zapojeni do Booking.com - pak vaše kapacita je nabízena i tímto portálem
  •  Jste zapojeni do systému Previo - prověřte, zda-li máte aktivovánu spolupráci s portálem Jizni-Morava.info a zvažte, zda-li případně nepřejít do režimu online, čímž od nás získáte více zprostředkovaných rezervací. Pro nastavení online režimu je třeba v administraci previa Nastavení / Online rezervace - editace "Společné nastavení pro všechny sezóny" nastavit alespoň pro pro jeden typ platby "potvrzeno".
  •  Máte vlastní recepční software a nejste zapojeni ani do Booking.com ani do systému Previo - zapojte se buďto do systému Booking.com (zde budete muset aktualizovat obsazenost) a nebo Previo, kde vaši kapacitu můžete nabízet v režimu online nebo offline. Pro recepční systémy Mefisto a Pato Foms je možné provést automatizované propojení a obsazenost nebude muset ručně aktualizovat.
  •  Nemáte vlastní recepční software - využijte možnosti Previa jako recepčního softwaru a aktivujte spolupráci s portálem www.jizni-morava.info.