SlowFood-CE

Projekt podpořený v rámci programu Interreg Central Europe (CE936) se zaměřuje na rozvoj kulturního dědictví regionální gastronomie a kulinářství v zapojených místech s důrazem na trvale udržitelný rozvoj a zvýšení místní sounáležitosti s regionem.

Projektoví partneři:

Slow Food – Lead Partner
Cittá di Venezia
Univerzitá degli Studi di Scienze Gastronomiche
Dubrovačka Razvojna Agencija DURA D.O.O.
Udruga Kinookus
Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava, z.s.p.o.
Slow Food Brno
Gmina Miejska Kraków – Urzad Miasta Krakowa
Slow Food Polska
Kecskemét Megyei Jogú Város Onkormányzata
Kiskunsági Hagyományorzo, Kézmuves és Turisztikai Egyesulet Convivium Kiskunság
 

 • 1. jednání pracovní skupiny SlowFood-CE bylo úspěšné

  Dne 28. března 2018 proběhlo první setkání skupiny pracovní skupiny projektu SlowFood-CE v Brně. Setkání se účastnili zástupci Jihomoravského kraje, města Brna, odborných škol, vinařů i prodejců regionálních potravin.

  4.4.2018 více
 • Pozvánka na 1. jednání pracovní skupiny SlowFood-CE v Brně

  Dovolte nám pozvat Vás jménem Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava, z.s.p.o. a Slow Food Brno na setkání pracovní skupiny při projektu Slow Food CE. Dozvíte se, jakých úspěchů projekt zatím dosáhl, kam bude dále směřovat a jaké příležitosti kooperace pro Vás z projektu pramení.

   

   
  12.3.2018 více
 • SlowFood-CE: v Krakově proběhlo školení v rámci projektu Slow Food Central Europe

  Nová gastronomie: to bylo téma třídenního vzdělávacího semináře, který proběhl na začátku února v Krakově v rámci projektu Slow Food CE: Kultura, Dědictví, Identita a Jídlo, jež byl podpořen Evropskou unií.

  19.2.2018 více
 • Pozvánka do pracovní skupiny projektu SlowFood - CE

  Dovolujeme si pozvat zájemce k zapojení do pracovní skupiny projektu SlowFood Central Europe. Zapojení do této pracovní skupiny znamená, že budete dostávat informace o průběhu realizace tohoto projektu a budete pozváni k informačním a vzdělávacím workshopům.

  29.1.2018 více
 • Projekt Slow Food Central Europe byl zahájen na festivalu Cheese 2017

  Festival Cheese 2017 v italském městečku Bra se stal místem prvního setkání mezi 11 partnery z pěti členských zemí EU (Itálie, Chorvatska, České republiky, Maďarska a Polska) právě zahájeného projektu s názvem Slow Food Central Europe, jež byl finančně podpořen z program Interreg Central Europe.
   
  13.9.2017 více