Společná prezentace vinařského regionu jižní Morava a Weinviertel

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. realizovala v rámci Fondu malých projektů jižní Morava - Dolní Rakousko projekt "Společná prezentace vinařského regionu jižní Morava a Weinviertel" pod registračním číslem CZ0299.

V rámci projektu vznikl prezentační stan a stolky, byl vytištěn letáček v českém a německém jazyce a proběhly prezentace projektu a jeho výstupů v Ivančicích, Poysdorfu i Brně. Prezentační stan bude i v dalších letech využíván pro společnou prezentaci.

http://www.ccrjm.cz/userfiles/image/Logolinky/logolink_3.png


  • Prezentace vinařského regionu jižní Morava a Weinviertel v Ivančicích

    Vinařský region jižní Morava a Weinviertel je ideálním tipem na nezapomenutelný výlet nebo dovolenou. Region je protkán sítí vinařských stezek pro cyklisty, podél kterých se nachází jak nejznámější památky regionu, jmenujme zámky v Lednici, ve Valticích se Salonem vín České republiky nebo Wilfersdorfu, tak i malebné, tak trošku skryté sklepní uličky, které nabízejí nezapomenutelná setkání s místními vinaři a jejich víny. Během celého roku se koná na jižní Moravě a ve Weinviertelu množství vinařských akcí, od koštů, přes výstavy vín až po podzimní vinobraní.

    5.5.2014 více