Pozvánka na workshop Venkovská turistika

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava Vás co nejsrdečněji zve na odborný workshop zaměřený na podporu propagace a marketingových dovedností subjektů působících v oblasti venkovské turistiky. Je určen především podnikatelům v eko/agroturistice, farmářům, výrobcům tradičních výrobků, vinařům, majitelům stylových ubytovacích či stravovacích kapacit aj.

TERMÍN A MÍSTO
Workshop se bude konat v termínu 21.-23. září 2017 (čtvrtek-sobota) v krásném prostředí farmy Ovčí terasy v Němčičkách, Jihomoravský kraj (www.beee.cz).

PROGRAM
Během workshopu budou zkušení odborníci přednášet své poznatky a znalosti z oblasti prezentace značky a služeb/produktů, propagace na sociálních médiích a možnosti využití ostatních marketingových nástrojů ve vztahu k trendům v cestovním ruchu. Tato třídenní akce Vám poskytne nové marketingové nápady, náhled na řízení podniku v oblasti turismu a také nové kontakty.

Chcete se dozvědět více o cestovním ruchu a obchodním potenciálu Vaší služby/firmy/produktu? Chcete zlepšit své marketingové dovednosti a zvýšit zájem o Váš produkt nebo veřejné povědomí o Vaší firmě?

Přihlaste se na workshop nejpozději do 5. září 2017!
Přihlašovací formulář k vyplnění naleznete zde.

KAPACITA
Omezena na 15 účastníků. Při větším zájmu bude výběr účastníků posuzován podle zaměření nabídky jejich služeb a znalosti anglického jazyka.

CENA
Účast včetně stravy (obědy a coffebreaky) během workshopu je bezplatná. Pro 10 účastníků přijíždějících ze vzdálených míst ČR bude organizátorem hrazeno také ubytování a večeře.

Tento workshop je organizovaný v rámci mezinárodního projektu CARPATHIAN TOURISM „CooperAtion of touRism for building PATHways through developIng hANdicraft workshops for tourist and rural TOURISM suppliers“ podpořeného z prostředků Visegrádského fondu.

Více informací o programu workshopu naleznete na níže uvedené webové stránce:
http://carpathiantourism.humtour.com/ecoturism-workshop-in-czech-republic/

KONTAKT
Petr Ryšánek
CCRJM
projektový manažer
rysanek@ccrjm.cz


Přiložené dokumenty