V4 Non-Capital Cities Tourism Workshop

 V4 Non-Capital Cities Tourism Workshop je první společný projekt Centrály, maďarské organizace cestovního ruchu z Debrecínu Association for the Tourism of Debrecen and Hortobágy, polské Municipality of Kraków – Municipal Office a slovenského partnera z Košic KOŠICE - Turizmus v rámci Mezinárodního visegrádského fondu.

Hlavním cílem prvního společného projektu je vytvoření platformy odborníků v cestovním ruchu ze všech zapojených měst visegrádské čtyřky, tedy Debrecínu, Brna, Krakova a Košic - druhá nějvětší města svých zemí po hlavních městech. Tato platforma bude rozvíjet navázané partnerství, sdílet zkušenosti a příklady dobré praxe z managementu destinace a markerketingu cestovního ruchu. Aktivitami projektu bude dán základ hlubšímu a strategickému partnerství při plánování budoucích společných projektů na poli cestovního ruchu.

Hlavní aktivitou projektu je čtyřdenní workshop, který se uskuteční v maďarském městě Debrecín, který je také hlavním partnerem projektu. Workshop se uskuteční ve dnech 16.-19.9.2015.

Termín realizace projektu: září - listopad 2015

 


Fotogalerie