Výstava k tématice regionálních produktů jižní Moravy a Weinviertelu

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. připravila ve spolupráci s Leader Regionem Weinviertel Ost přeshraniční výstavu "Co se pěstuje v našem kraji". Projekt byl podpořen Fondem malých projektů jižní Morava - Dolní Rakousko pod registračním číslem CZ0298.

Výstava je ve formě infotabulí v českém a německém jazyce a interaktivních obrazovek s tematickými obrázky, které přilákají pozornost dětí. Obsah výstavy je zpracován také do informativního letáku v českém i německém jazyce. V současné době je možné shlédnout výstavu v Ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích, Nádražní 1. Více informací také na webu www.produktymoravy.cz v sekci Výstava.

http://www.ccrjm.cz/userfiles/image/Logolinky/logolink_3.png


 • Výstava k regionálním produktům pokračuje v Ekoncentru Trkmanka

  Výstavu k regionálním produktům jižní Moravy a Weinviertelu můžete v období udržitelnosti zhlédnout v prostorách Ekocentra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích.

  1.4.2015 více
 • Výstava o regionálních potravinách se stěhuje do Rakouska

  Přeshraniční výstava "Regionální potraviny - co se pěstuje v našem kraji" bude od 1. do 31. srpna 2014 k vidění v Laa an der Thaya.

  28.7.2014 více
 • Výstava "Regionální potraviny - co se pěstuje v našem kraji"

  Jižní Morava i Dolní Rakousko jsou regiony s bohatou zemědělskou tradicí, kde je možné kupovat skoro všechny druhy potravin od místních zemědělců a producentů – chléb, maso, uzeniny, mléko, mléčné výrobky, zeleninu, ovoce a další výrobky v té nejlepší kvalitě, přesto se řada z nich stále zbytečně dováží. Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava se tomuto tématu už dlouho věnuje v rámci projektů Ochutnejte Moravu či Produkty Moravy společně s partnerem Leader Region Weinviertel Ost. Upozorňuje na kvalitu regionálních potravin, vliv na životní prostředí a udržitelnost regionu i image regionu.  Proto také realizuje tento přeshraniční projekt výstavy, který má regionální potraviny přiblížit dětem a mladým lidem. 

  1.6.2014 více