ZIELE-TOP-CÍLE

Projekt ZIELE-TOP-CÍLE realizovala Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. společně s lead partnerem Niederösterreich Werbung GmbH v rámci OP Evropská územní spolupráce Rakousko - Česká republika 2007-2013 pod registračním číslem M00073. Hlavním cílem bylo vytvoření přeshraniční sítě Top výletních cílů, které jsou zárukou kvalitního zážitku pro domácí i zahraniční návštěvníky.

S pomocí tohoto projektu byla vybudována síť turisticky atraktivních míst jižní Moravy, nyní je na jižní Moravě již 32 Top výletních cílů! Nejedná se pouze o hrady a zámky, mezi top výletními cíli naleznete i církevní památky, muzea, přírodní atraktivity nebo zábavní parky. Výstupy projektu jsou např. společná mapa Top výletních cílů jižní Moravy a Dolního Rakouska a další tiskoviny nebo webová stránka v češtině, němčině a angličtině www.vyletnicile. Zástupci Top výletních cílů se také pravidelně setkávají a proškolují, účastní se exkurzí za výměnou zkušeností za partnery v Dolním Rakousku.

Tento projekt turistům pomáhá získat přehled o tom, co by při návštěvě jižní Moravy neměli minout. Top výletní cíle musí splnit mnoho kritérií ještě před tím, než obdrží tuto značku, která je  jistotou kvality poskytovaných služeb pro návštěvníky. Kvalita služeb a infrastruktury je pravidelně kontrolována během tzv. "mystery visit".

http://www.ccrjm.cz/userfiles/image/Logolinky/logolink_3.png


 • TOP výletní cíle jižní Moravy potvrdily své kvality

  Skupina těch nejlepších turistických cílů na jižní Moravě spolupracuje pod značkou kvality Top výletní cíle Jižní Morava již osmou sezonu. V současné době je na jižní Moravě již 32 Top výletních cílů ze všech koutů regionu. Během letní turistické sezony 2016 proběhly v Top výletních cílech Jižní Morava kontroly kvality nezávislými kontrolory, které prověřily cíle ve všech směrech, od značení k samotnému cíli až po přívětivost zaměstnanců v místě atrakce.

  20.1.2017 více
 • Ohodnoťte Top výletní cíle a vyhrajte!

  Ohodnoťte Top výletní cíle a vyhrajte!

  Navštivte během léta TOP výletní cíle Jižní Morava a ohodnoťte vaši návštěvu v našem webovém dotazníku. Zároveň se můžete účastnit soutěže o ceny věnované jednotlivými TOP výletními cíli Jižní Morava.

  1.7.2016 více
 • Novým Top výletním cílem VIDA! science centrum

  Top výletních cílů je nyní na jižní Moravě už 32! Od prosince 2015 se do projektu zapojilo VIDA! science centrum, které během roku provozu přilákalo 225 000 návštěvníků a splnilo přísné kvalitativní nároky pro zařazení mezi Top výletní cíle Jižní Morava.

  21.12.2015 více
 • Certifikáty kvality za rok 2014 slavnostně předány

  Skupina těch nejlepších turistických cílů na jižní Moravě spolupracuje pod značkou kvality Top výletní cíle Jižní Morava již šestou sezonu. V současné době je na jižní Moravě již 30 Top výletních cílů, nově se do projektu zapojila Zoologická zahrada v Hodoníně a Aqualand Moravia.

  19.11.2014 více
 • Tisková konference - Top výletní cíle na jižní Moravě

  Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava ve spolupráci s Turistickým informačním centrem Brno si Vás dovoluje pozvat na tiskovou konferenci k projektu Top výletních cílů na jižní Moravě. Během tiskové konference získáte bližší informace o projektu, o nabídce Top výletních cílů a novinkách na letní sezonu 2013.

  14.6.2013 více
 • Na jižní Moravě je již 29 Top výletních cílů

  Od května 2013 se rozrostly řady TOP výletních cílů na jižní Moravě o další turistickou atraktivitu, kterou by neměli návštěvníci určitě minout - Zoologickou zahradu města Brna. Je to již 29. TOP výletní cíl na jižní Moravě.

  29.5.2013 více
1 2 3 4 6 7 Další