GOOD 2011

28.10.2011 - 1.11.2011 Udine

Veletrh GOOD 2011 je přehlídkou regionálních potravinářských a vinařských výrobků střední Evropy. Jedná se o největší festival tohoto druhu ve strategické oblasti Furlanska-Julského Benátska, který prezentuje širokou škálu kultur, potravinářského a vinařského umění.

GOOD 2011 je ideální příležitostí prezentovat své výrobky odborníkům i široké veřejnosti. Umožňuje přímý styk s klientem, nabídku produktů i turistických nabídek, zvláště vinařské turistiky a gastronomických zážitků přímo na místě.

Na základě dohody 4 moravských krajů se uskutečnila při příležitosti veletrhu společná prezentace moravských krajů pro novináře a zástupce cestovních kanceláří v předvečer veletrhu. Prezentace turistických moravských regionů byla zároveň pozvánkou na následující veletrh, který probíhal ve dnech 28. 10. – 1. 11.

V první veletržní večer se uskutečnil tzv. Moravský večer pro významné hosty z regionu, opět včetně novinářů a odborných návštěvníků. Zde měli možnost seznámit se s moravskou lidovou hudbou, která zpříjemňovala atmosféru večera a společných jednání, některými regionálními produkty a ochutnat moravská vína, která zde prezentovalo Národní vinařské centrum za podpory Vinařského fondu ČR.

Veletrh včetně doprovodných programů byl příležitostí představit veřejnosti moravské regionální produkty, navázat kontakty se zástupci tisku i cestovních kanceláří, oslovit potenciální návštěvníky jižní Moravy.

Záštitu nad prezentací moravských krajů v Itálii Udine i nad Moravským večerem převzal generální ředitel CzechTourism Rostislav Vondruška.

Fotogalerie