IMEX Frankfurt 2011

24.5.2011 - 26.5.2011 Frankfurt

 IMEX Frankfurt patří mezi nejvýznamnější světové veletrhy v oboru MICE. Letošní devátý ročník zaznamenal návštěvnost 3 900 hosted buyers a celková návštěvnost veletrhu dosáhla cca 9 000 účastníků. CCRJM pod značkou Moravia Convention Bureau letos představila nabídku jižní Moravy a města Brna s důrazem na netradiční místa.

 Expozici České republiky zastřešila národní kancelář kongresové a incentivní turistiky Czech Convention Bureau. Jednotlivé nabídky prezentovalo osmnáct spoluvystavovatelů, kteří se rekrutovali z řad podnikatelských subjektů a regionálních Convention Bureau. V rámci expozice dále probíhaly doprovodné aktivity, mezi které tradičně patřily hromadné prezentace pozvaným hosted buyers a nově také prezentace na obrazovce robota Advee. Návštěvníci zde mohli vidět i krátké prezentační video o nabídce jižní Moravy a města Brna.
Jižní Morava a město Brno je v celosvětovém měřítku neustále nepoznanou destinací. Řada jednání se nesla v duchu základního představení destinace jako neobjeveného místa pro konání různých typů obchodních i slavnostních setkání. Bariérou však zůstává dostupnost města Brna leteckými linkami. Tato klientela vyžaduje pohodlné cestování vyšší třídou a to přímo do cílové destinace. Kompenzací pak může být nižší cena za pronájem míst a jednotlivé služby v destinaci.
Další ročník se uskuteční 22. - 24.5.2012
Více na www.imex-frankfurt.com

 

Fotogalerie