International Confex Londýn 2010

23.2.2010 - 25.2.2010

Letošní ročník veletrhu International Confex se konal ve dnech 23. - 25.02.2010. Jedná se o přední událost zejména pro organizátory eventů, ti zde vybírají vhodné destinace, zajímavé objekty a dodavatele různých zábavních služeb. Destinaci jižní Morava zde prezentovalo Moravia Convention Bureau.  

Organizátoři veletrhu oznámili růst v návštěvnosti o 2 % (14 359 účastníků) proti předchozímu roku. Na trhu MICE spatřují rostoucí optimismus a věří v postupné oživení. Jižní Moravu a Českou republiku reprezentovali zástupci CzechTourism, Czech Convention Bureau, Moravia Convention Bureau a Prague Convention Bureau.
Reprezentace byla posílena doprovodnými marketingovými aktivitami. V rámci expozice probíhala degustace kvalitních moravských vín připravená Národním vinařským centrem ve Valticích, soutěž pro britské nákupčí ve veletržním katalogu a prezentace Jižní Moravy jako ideální destinace pro pořádání konferencí v magazínu Incentive Travel & Corporate Meetings (ITCM). Tyto aktivity přispěly k vyhodnocení českého stánku jako nejlepší destinační prezentace veletrhu a udělení prestižního ocenění Best stand v kategorii International Venues, Destinations and Travel. 

Více o veletrhu na www.international-confex.com

 

Fotogalerie