Jižní Morava se prezentovala v Jižní Koreji

21.2.2017 - 23.2.2017 Soul, Jižní Korea

Jižní Morava se prezentovala v rámci Roadsow Discover Baroque Czech Republic v Soulu a v Busanu v termínu 21. - 23. února 2017.

Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism Korea připravilo na 21.–23. února turistickou roadshow s názvem Discover Baroque Czech Republic – Moravia 2017. Součástí itineráře byly dva workshopy pořádané v Soulu a v Busanu, ale i doprovodné kulturní programy, které mají propagovat Moravu a baroko – hlavní komunikační téma této sezony.

Workshopu pořádaném 21. února v Soulu v top hotelu Four Seasons se zúčastnila více než stovka agentů zastupujících korejské cestovní kanceláře.

Jižní Moravu prezentovala Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o., která zajistila prezentaci regionu a jednání při B2B setkáních se zástupci korejských cestovních kanceláří. Prezentace regionu byla doplněna folklorním vystoupením cimbálové muziky Strážničan s tanečním párem v kroji a ochutnávkou vín moravských vinařů, kterou zajistilo Národní vinařské centrum ve Valticích a sdružení vinařů Wine of Czech.

„Jak naznačuje podtitul, akce má zároveň sloužit k podpoře zavádění nové destinace Moravy, tedy zejména Lednicko-valtického areálu, Mikulova, Olomouce či Kroměříže do skupinové i FIT nabídky korejských cestovních kanceláří," vysvětluje ředitel zahraničního zastoupení Korea Michal Procházka.

To je důvod, proč korejská roadshow vznikla v těsné organizační i finanční spolupráci se zástupci moravských regionů, Jihomoravskou centrálou cestovního ruchu, sdružením Střední Moravy, městem Olomoucí a Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy.

Fotogalerie