Madi Travel Market

1.11.2011 - 3.11.2011

Veletrh cestovního ruchu a hotelnictví Madi Travel Market je největší mezinárodní akcí „business-to-business" nejen v České republice, ale v celé střední a východní Evropě. Veletrh je určen odborníkům a nabízí především klidnou obchodní atmosféru pro jednání bez přístupu veřejnosti. Veletrh měl bohatý doprovodný program s několika satelitními workshopy. 

 Na letošním ročníku veletrhu Madi Travel Market se představila reprezentativní účast vystavovatelů i návštěvníků z České republiky, evropských zemí i ze vzdálených destinací. Z celkového počtu 345 vystavujících firem bylo 143 z České republiky a 202 zahraničních z 21 zemí.

Centrála cestovního ruchu-Jižní Morava se veletrhu zúčastňuje pravidelně. Kladně hodnotí aktivní přístup odborníků a také hojnou účast touroperátorů, CK a CA, zástupců hotelů a institucí z regionu jižní Morava. Největší zájem byl o turistické balíčky, kalendář turistických a kulturních akcí 2012, katalog ubytování, o mapy a novinky v cestovním
ruchu v regionu. Největší zájem zahraničních účastníků byl o folklorní akce a balíčky s vinařskou turistikou. Následně jsme vypracovali speciální nabídky pro skupiny ze zahraničí dle jejich přání.