Moravia Convention Bureau na veletrhu GO/REGIONTOUR BRNO

14.1.2010 - 17.1.2010 Brno

Mezinárodní veletrhy cestovního ruchu Go&Regiontour jsou jedním z nejvýznamnějších domácích veletrhů cestovního ruchu. Ve dnech 14. - 17.1.2010 se veletrhů zúčastnilo 1085 vystavujících firem z 19 států na ploše 10 180 m2. Celková návštěvnost překonala 32 tisíc osob ze 14 zemí. 

 V rámci REGIONTOUR probíhala i prezentace kongresové a incentivní turistiky všech krajů ČR. Nový projekt CzT – Sdružení Czech Convention Bureau - CzCB se zde představilo samostatnou expozicí na ploše 150 m2. Prezentovalo svoji filozofii a aktivity pro rok 2010, novou vizi komplexní propagace České republiky a jednotný branding destinací. Bylo zde zastoupeno všech 5 zakládajících subjektů CzCB – Carlsbad Convention Bureau, o.p.s., Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. (Moravia Convention Bureau), Centrála cestovního ruchu Východní Moravy,o.p.s., North Bohemia Convention Bureau, o.p.s., Prague Convention Bureau, o.s..
Regionální kanceláře kongresové turistiky prezentovaly svoji filozofii a aktivity v rámci společné plochy a umožnily prezentaci subjektům z oblasti MICE v daném regionu. Moravia Convention Bureau zde představilo nabídku jižní Moravy a města Brna a expozici sdílely společně Best Western Premier Hotel International Brno ****, OREA Hotel Voroněž ****, Hotel Avanti Brno ****, Grandhotel Brno ****, Regionální muzeum v Mikulově – kongresové centrum a společnost Patria Kobylí a.s..
O projekt Czech Convention Bureau byl zájem ze strany návštěvníků veletrhu a to po celou dobu trvání. Přítomní zástupci z řad zakládajících členů CzCB odpověděli na konkrétní dotazy zájemců o sdružení, možnosti spolupráce a představili nabídky kraje v oblasti MICE.

 

Fotogalerie