Region Tour Expo Trenčín 2014

16.5.2014 - 18.5.2014 Trenčín

Ve dnech 16. – 18.5.2014 se konal na výstavišti EXPO CENTER a.s., Trenčín, pod záštitou velvyslankyně České republiky na Slovensku paní Livie Klausové, 3. ročník výstavy cestovního ruchu Region Tour Expo s podtitulem „Poznejte krásy blízkých regionů“, z čehož vyplývá, že se výstava soustředila na cestovní ruch hlavně Slovenska a České republiky.

Prezentaci regionů, krajů a měst doplnila nabídka nejznámějších lázeňských míst z české a slovenské republiky. Veletrhu se zúčastnilo 73 vystavovatelů ze Slovenska, České republiky, Maďarska a Dominikánské republiky.
Počet návštěvníků přesáhl 6000.

Součástí výstavy Region Tour Expo byl i „Jarmark řemesel“. Nechyběly zde krajové speciality ať už v podobě tradičních řemesel s ukázkami nebo vynikajících místních specialit. Návštěvníky rovněž lákala výstava „Dorty“.

V rámci expozice Jižní Morava se veletrhu zúčastnila Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava s ochutnávkou Zámeckých sklepů Strážnice, region Slovácko, Lázně Hodonín a Lednice, Znojmo, zámek Slavkov - Austerlitz, Hotel Sladovna Černá Hora.
Návštěvníci projevovali zájem zejména o cykloturistiku a vinařskou turistiku, o nabídku ubytování na jižní Moravě, ale i o konkrétní turistické cíle v regionu jižní Morava.


4. ročník Region Tour Expo se bude konat v květnu 2015.


 

Fotogalerie