2. 6. 2010
Dne 1. června 2010 se uskutečnila v Praze tisková konference Top výletní cíle Jižní Morava - to nejlepší z jižní Moravy. Přítomní novináři získali informace k projektu ZIELE-TOP-CÍLE, k nabídce Top výletních cílů i novinkám roku 2010.
25. 5. 2010
Dne 1. června 2010 se uskuteční tisková konference "Top výletní cíle Jižní Morava - to nejlepší z jižní Moravy". Během tiskové konference budou poskytnuty bližší informace o projektu, o nabídce Top výletních cílů Jižní Morava a novinkách na letní sezonu 2010.
20. 5. 2010
Dne 18. května 2010 proběhla exkurze Top výletních cílů Jižní Morava do Dolního Rakouska, konkrétně zástupci jednotlivých cílů navštívili tři objekty Top výletních cílů Dolního Rakouska: klášter v Melku, Brandnerovu lodní dopravu a také Loisium. Během exkurze došlo k osobnímu poznání partnerů projektu, k výměně informací a zkušeností a mnozí jistě našli inspiraci pro svoji další práci.
12. 5. 2010
I letos se vydají zástupci jednotlivých Top výletních cílů Jižní Morava na exkurzi do partnerských objektů v Dolním Rakousku. Celodenní program umožní výměnu informací a zkušeností, účelem exkurze je také vzájemné navázání nových partnerství v rámci projektu ZIELE-TOP-CÍLE.
6. 4. 2010
V pátek 2. dubna 2010 proběhlo vysílání Dobrého rána na ČT1 z Top výletního cíle Jižní Morava - Státního zámku ve Valticích. Nejen o projektu ZIELE-TOP-CÍLE promluvil hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, ředitelka Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava Zuzana Vojtová a zástupce dalšího Top výletního cíle - ředitel Zámku Slavkov - Austerlitz Aleš Šilhánek. Během vysílání byla také slavnostně zahájena sezona na hradech a zámcích České republiky, kam vás srdečně zveme.
![]() | ![]() |
Hlavní strana | O nás | Spolupráce | Tiskové zprávy | Vyhledávání | Kontakty
RSS kanál | © 2008 TrigramStudio