Wir lieben Südmähren. Sie auch?

Zentrale für Tourismus – Südmähren

In der Zentrale für Tourismus – Südmähren kümmern wir uns um die Informationsvermittlung für die Menschen in der Region, damit sie von allen Möglichkeiten wissen, die es in der Tourismusbranche gibt. Wir erstellen Informationsmaterialien. Wir präsentieren Südmähren nach innen und nach außen.

ÜBER TOURISMUSZENTRALE SÜDMÄHREN

Portal für Wanderer und Ausflüge suedmaehren.info

Auf dem Silbertablett mit rotblauer Schleife. So servieren wir die Schönheit und Einzigartigkeit Südmährens auf unserem Tourismusportal. Planen Sie mit uns einen Ausflug oder Urlaub, probieren Sie die sündhaften Leckereien unserer Weingebiete, lernen Sie die Ursprünglichkeit der regionalen Traditionen kennen. Sie haben die Wahl…

ICH WILL AUF DAS PORTAL

Wir zeigen Südmähren der Welt

National Geographic Traveller Food Festival 2024
20. 07. - 21. 07. 2024
Londýn, Velká Británie
Weitere Informationen

Národní festival jídla časopisu National Geographic Traveller (UK) se letos v létě vrací do Londýna. Tato unikátní akce spojila cestování, stolování a nápoje všech koutů světa. Ve dvou dnech se návštěvníkům představí desítky destinací a regionů, kteří zde odprezentují své gastronomické tradice a turistickou nabídku. Připojte se k nám v srdci Londýna mezi 20. a 21. červencem pro ponoření se do oslav jídla, nápojů a cestování.

WTM Londýn
05. 11. - 07. 11. 2024
Londýn, Velká Británie
Weitere Informationen

World Travel Market London je jednou z největších obchodních událostí v cestovním ruchu v UK. Je určen pro odbornou veřejnost a každoročně jej navštíví více než 50 000 profesionálů z řad destinací, touroperátorů, médií i influencerů.

IBTM World
19. 11. - 21. 11. 2024
Barcelona, Španělsko
Weitere Informationen

Veletrh IBTM patří v současné době k nejvýznamnějším MICE veletrhům cestovního ruchu s účastí více než 3000 vystavovatelů. Každoročně se koná v Barceloně a má jediný cíl: inspirovat svět eventů k vytváření výjimečných zážitků pro jejich klienty.

TC Lipsko
20. 11. - 24. 11. 2024
Lipsko, Německo
Weitere Informationen

Touristik & Caravaning Leipzig je jedna z největších výstav dovolené v centrální části Německa. Zažijte největší rozmanitost v cestovním ruchu, karavaningu, outdoorových aktivitách a pochutinách. Touristik & Caravaning Leipzig (TC Lipsko) je mnohem více než klasická výstava dovolených. Zde si nemůžete jenom snít o dovolené! Zde můžete zažít, ochutnat, cítit, vidět, testovat, porovnávat, vybírat, připravovat, plánovat a dokonce i rezervovat svou dovolenou. Nebo si jednoduše užijte mnoho skvělých nových zážitků a naplánujete si dovolenou s celou rodinou už v listopadu a uprostřed Německa.

Derzeit v Zentrale für Tourismus Südmähren

Für Partner und Medien