Wir lieben Südmähren. Sie auch?

Zentrale für Tourismus – Südmähren

In der Zentrale für Tourismus – Südmähren kümmern wir uns um die Informationsvermittlung für die Menschen in der Region, damit sie von allen Möglichkeiten wissen, die es in der Tourismusbranche gibt. Wir erstellen Informationsmaterialien. Wir präsentieren Südmähren nach innen und nach außen.

ÜBER TOURISMUSZENTRALE SÜDMÄHREN

Portal für Wanderer und Ausflüge suedmaehren.info

Auf dem Silbertablett mit rotblauer Schleife. So servieren wir die Schönheit und Einzigartigkeit Südmährens auf unserem Tourismusportal. Planen Sie mit uns einen Ausflug oder Urlaub, probieren Sie die sündhaften Leckereien unserer Weingebiete, lernen Sie die Ursprünglichkeit der regionalen Traditionen kennen. Sie haben die Wahl…

ICH WILL AUF DAS PORTAL

Wir zeigen Südmähren der Welt

IWINETC
23. 03. - 24. 03. 2023
Tarragona, Španělsko
Weitere Informationen

Prezentace destinací, služeb a vín během jednoho a půl dne s možností osobních setkání s odborníky na vinařskou a kulinářskou turistiku z celého světa.

IWINETC a B2B workshop poskytuje možnost navázat dlouhodobé, ziskové obchodní vztahy a umístíte svou značku a společnost/organizaci do popředí a centra a jako autoritu v odvětví vinařské a kulinářské turistiky.

For Bikes Praha
24. 03. - 26. 03. 2023
Praha, Česká republika
Weitere Informationen

Největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES otevírá každoročně cyklistickou sezonu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel. Vystavovatelé představují návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou – mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. Velmi významnou součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program.

Specializovaný odborný veletrh zaměřený především na kontraktační jednání s tuzemskými  a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

Specializovaný odborný veletrh zaměřený především na kontraktační jednání s tuzemskými  a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

Argus Bike Festival Wien
15. 04. - 16. 04. 2023
Vídeň, Rakousko
Weitere Informationen

Bike festival ve Vídni je největším evropským sjezdem bikerů, cyklistů, ale i rekreačních výletníků. Argus Bike Festival vznikl v roce 1999 a v průběhu let se stal největším cyklistickým festivalem v Rakousku.

Základem akce je veletrh se zhruba stovkou vystavovatelů, možnostmi testování elektrokol, kargo kol a vysokou kulinářskou kvalitou pečlivě vybraných streetfoodových food trucků, které přispějí k příjemně stráveným chvílím.

Na veletrh se podíváme díky spolupráci s agenturou CzechTourism.

.

ITF Slovakiatour 2023
20. 04. - 23. 04. 2023
Bratislava, Slovenská republika
Weitere Informationen

Atmosféra cestovatelského dobrodružství a závan svobody. Mezinárodní veletrh cestovního ruchu ITF SLOVAKIATOUR ve vás probudí touhu vydat se za hranice všedních dnů. Ať už dáváte přednost relaxační či aktivní dovolené, pobytu v lázních, několika dnům v rušných exotických městech nebo nerušenému odpočinku v lůně přírody, veletrh cestovního ruchu vám poskytne pořádnou dávku inspirace. Seznamte se s nabídkou jednotlivých zemí, regionů, měst a obcí, asociací a cestovních kanceláří. Kde se ubytovat, co jíst, co dělat, jak ušetřit – zde jste vítáni!

Derzeit v Zentrale für Tourismus Südmähren

Für Partner und Medien