We love South Moravia. You too?

Tourist Authority – South Moravia

At the Tourist Authority – South Moravia we take care of informing people in the region, so that they know about all the opportunities that are offered to them in the tourism business. We prepare information materials. We present South Moravia inwards and outwards.

everything about Tourist Authority South Moravia

Portal for tourists south-moravia.com

On a gold platter, tied in red and blue ribbon. We serve you the beauty and uniqueness of South Moravia on our tourist portal. Plan a trip or vacation with us, taste the sinful goodies of the wine-growing regions, discover the warmth of local traditions. Just choose…

I wanna go to the webpage South Moravia

We show South Moravia to the world

IWINETC
23. 03. - 24. 03. 2023
Tarragona, Španělsko
More information

Prezentace destinací, služeb a vín během jednoho a půl dne s možností osobních setkání s odborníky na vinařskou a kulinářskou turistiku z celého světa.

IWINETC a B2B workshop poskytuje možnost navázat dlouhodobé, ziskové obchodní vztahy a umístíte svou značku a společnost/organizaci do popředí a centra a jako autoritu v odvětví vinařské a kulinářské turistiky.

For Bikes Praha
24. 03. - 26. 03. 2023
Praha, Česká republika
More information

Největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES otevírá každoročně cyklistickou sezonu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel. Vystavovatelé představují návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou – mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. Velmi významnou součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program.

Specializovaný odborný veletrh zaměřený především na kontraktační jednání s tuzemskými  a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

Specializovaný odborný veletrh zaměřený především na kontraktační jednání s tuzemskými  a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

Argus Bike Festival Wien
15. 04. - 16. 04. 2023
Vídeň, Rakousko
More information

Bike festival ve Vídni je největším evropským sjezdem bikerů, cyklistů, ale i rekreačních výletníků. Argus Bike Festival vznikl v roce 1999 a v průběhu let se stal největším cyklistickým festivalem v Rakousku.

Základem akce je veletrh se zhruba stovkou vystavovatelů, možnostmi testování elektrokol, kargo kol a vysokou kulinářskou kvalitou pečlivě vybraných streetfoodových food trucků, které přispějí k příjemně stráveným chvílím.

Na veletrh se podíváme díky spolupráci s agenturou CzechTourism.

.

ITF Slovakiatour 2023
20. 04. - 23. 04. 2023
Bratislava, Slovenská republika
More information

Atmosféra cestovatelského dobrodružství a závan svobody. Mezinárodní veletrh cestovního ruchu ITF SLOVAKIATOUR ve vás probudí touhu vydat se za hranice všedních dnů. Ať už dáváte přednost relaxační či aktivní dovolené, pobytu v lázních, několika dnům v rušných exotických městech nebo nerušenému odpočinku v lůně přírody, veletrh cestovního ruchu vám poskytne pořádnou dávku inspirace. Seznamte se s nabídkou jednotlivých zemí, regionů, měst a obcí, asociací a cestovních kanceláří. Kde se ubytovat, co jíst, co dělat, jak ušetřit – zde jste vítáni!

News in CCRJM

For partners and press