We love South Moravia. You too?

Tourist Authority – South Moravia

At the Tourist Authority – South Moravia we take care of informing people in the region, so that they know about all the opportunities that are offered to them in the tourism business. We prepare information materials. We present South Moravia inwards and outwards.

everything about Tourist Authority South Moravia

Portal for tourists south-moravia.com

On a gold platter, tied in red and blue ribbon. We serve you the beauty and uniqueness of South Moravia on our tourist portal. Plan a trip or vacation with us, taste the sinful goodies of the wine-growing regions, discover the warmth of local traditions. Just choose…

I wanna go to the webpage South Moravia

We show South Moravia to the world

National Geographic Traveller Food Festival 2024
20. 07. - 21. 07. 2024
Londýn, Velká Británie
More information

Národní festival jídla časopisu National Geographic Traveller (UK) se letos v létě vrací do Londýna. Tato unikátní akce spojila cestování, stolování a nápoje všech koutů světa. Ve dvou dnech se návštěvníkům představí desítky destinací a regionů, kteří zde odprezentují své gastronomické tradice a turistickou nabídku. Připojte se k nám v srdci Londýna mezi 20. a 21. červencem pro ponoření se do oslav jídla, nápojů a cestování.

WTM Londýn
05. 11. - 07. 11. 2024
Londýn, Velká Británie
More information

World Travel Market London je jednou z největších obchodních událostí v cestovním ruchu v UK. Je určen pro odbornou veřejnost a každoročně jej navštíví více než 50 000 profesionálů z řad destinací, touroperátorů, médií i influencerů.

IBTM World
19. 11. - 21. 11. 2024
Barcelona, Španělsko
More information

Veletrh IBTM patří v současné době k nejvýznamnějším MICE veletrhům cestovního ruchu s účastí více než 3000 vystavovatelů. Každoročně se koná v Barceloně a má jediný cíl: inspirovat svět eventů k vytváření výjimečných zážitků pro jejich klienty.

TC Lipsko
20. 11. - 24. 11. 2024
Lipsko, Německo
More information

Touristik & Caravaning Leipzig je jedna z největších výstav dovolené v centrální části Německa. Zažijte největší rozmanitost v cestovním ruchu, karavaningu, outdoorových aktivitách a pochutinách. Touristik & Caravaning Leipzig (TC Lipsko) je mnohem více než klasická výstava dovolených. Zde si nemůžete jenom snít o dovolené! Zde můžete zažít, ochutnat, cítit, vidět, testovat, porovnávat, vybírat, připravovat, plánovat a dokonce i rezervovat svou dovolenou. Nebo si jednoduše užijte mnoho skvělých nových zážitků a naplánujete si dovolenou s celou rodinou už v listopadu a uprostřed Německa.

News in CCRJM

For partners and press