We love South Moravia. You too?

Tourist Authority – South Moravia

At the Tourist Authority – South Moravia we take care of informing people in the region, so that they know about all the opportunities that are offered to them in the tourism business. We prepare information materials. We present South Moravia inwards and outwards.

everything about Tourist Authority South Moravia

Portal for tourists south-moravia.com

On a gold platter, tied in red and blue ribbon. We serve you the beauty and uniqueness of South Moravia on our tourist portal. Plan a trip or vacation with us, taste the sinful goodies of the wine-growing regions, discover the warmth of local traditions. Just choose…

I wanna go to the webpage South Moravia

We show South Moravia to the world

IMEX Frankfurt
14. 05. - 16. 05. 2024
Franfurkt, Německo
More information

IMEX je jedním z hlavních veletrhů v Německu zaměřeným na setkání, kongresy, události a incentivní cesty. Oslovuje širokou škálu poskytovatelů služeb v oblasti událostí, jako jsou hotely, agentury pro incentivní cesty a události, kongresová centra, organizátoři setkání a konferencí, firmy specializující se na eventové technologie a další. Mezi účastníky převládají plánovači akcí z agentur, různých společností a asociací, stejně jako manažeři obchodních cest a marketingoví manažeři, kteří mají na starosti organizaci událostí.

Events Club Forum 2024
16. 06. - 19. 06. 2024
Praha, Česká republika
More information

Obchodní platforma, jejímž cílem je vytvoření jednoho hlavního MICE fóra, které se každoročně koná v České republice a stává se důležitým místem setkání nákupčích a poskytovatelů služeb v oblasti kongresové turistiky.

National Geographic Traveller Food Festival 2024
20. 07. - 21. 07. 2024
Londýn, Velká Británie
More information

Národní festival jídla časopisu National Geographic Traveller (UK) se letos v létě vrací do Londýna. Tato unikátní akce spojila cestování, stolování a nápoje všech koutů světa. Ve dvou dnech se návštěvníkům představí desítky destinací a regionů, kteří zde odprezentují své gastronomické tradice a turistickou nabídku. Připojte se k nám v srdci Londýna mezi 20. a 21. červencem pro ponoření se do oslav jídla, nápojů a cestování.

WTM Londýn
05. 11. - 07. 11. 2024
Londýn, Velká Británie
More information

World Travel Market London je jednou z největších obchodních událostí v cestovním ruchu v UK. Je určen pro odbornou veřejnost a každoročně jej navštíví více než 50 000 profesionálů z řad destinací, touroperátorů, médií i influencerů.

News in CCRJM

For partners and press