Pro partnery


 • Setkání pracovníků v cestovním ruchu

  Na této stránce naleznete souhrn materiálů z pravidelných setkání pracovníků v cestovním ruchu, která dvakrát ročně pořádá Jihomoravský kraj.

 • Destinační managementy oblastí

  Jihomoravský kraj věnuje rozvoji cestovního ruchu velkou pozornost. V souladu s Programem rozvoje cestovního ruchu Jihomoravského kraje 2014 – 2020 (prioritou č. 1: Fungující systém řízení a koordinace cestovního ruchu v Jihomoravském kraji a jeho turistických oblastech, opatření 1.2.: Zavádění destinačních managementů ve všech turistických oblastech Jihomoravského kraje) podporuje rozvoj systému řízení cestovního ruchu s cílem koordinace aktivit v rámci celého území kraje, maximálního využití turistického potenciálu kraje a lepšího využití finančních prostředků.

 • Mobilní aplikace

  Mobilní aplikace

  Na této stránce naleznete informace o dostupných mobilních aplikacích, které by Vás mohly zajímat, ať už jste návštěvník, nebo žijete na Moravě.

  23.1.2015 více
 • Další aktivity

  V této sekci najdete výčet dalších aktivit, kterými se CCRJM zabývá, jde především o výstupy z realizovaných press tripů pro domácí a zahraniční novináře či blogery a fam tripů pro domácí či zahraniční zástupce incomingových cestovních kanceláří.

 • Užitečné odkazy

  Hledáte další kontakty v oblasti cestovního ruchu nebo regionální politiky? Níže přinášíme seznam užitečných odkazů na národní i regionální organizace nebo na turistické portály apod.

 • Vzdělávání v cestovním ruchu