Zapojíte se do hry?

Jižní Morava bude mít turistickou kartu!

Co je MojaKarta?

Digitální turistická karta pro výhodné výletování po jižní Moravě. Turisté ji získají, pokud se ubytují aspoň na 2 noci u zapojených ubytovatelů. S MojaKartou mají v kapse (tedy v mobilu) balíček výhodných nabídek na desítky atraktivit všeho druhu. Od vstupu na hrad po degustaci vína. Aby se o atraktivitách turisté zaručeně dozvěděli – o věhlasně známých i objektech mimo davy – všechny propagujeme online i offline. (Zajímá Vás víc? MojaKarta_prakticky.)

Než Vám rozdáme karty, určitě Vás zajímají pravidla hry. Pojďme na ně:

Atraktivity
Více informací
  1. Abychom Vás zařadili mezi poskytovatele benefitů MojaKarty, je potřeba uzavřít smlouvu s Centrálou cestovního ruchu – Jižní Morava. (Smlouva CCRJM Atraktivita – stvrzuje zapojení do projektu, neplyne z ní žádné finanční plnění.)
  2. Určíte, jaký benefit chcete návštěvníkům s MojaKartou poskytovat. (Specifikace návštěvnické karty – kompletní přehled/nastavení podmínek MojaKarty.)
  3. Během spolupráce máte povinnost ověřovat platnost karet – pomocí skeneru v mobilní aplikaci, pevného hardware skeneru nebo zadáním 9místného kódu do systému.
  4. Kromě už zmíněné silné propagace po celém kraji získáte také pravidelné cenné statistiky.

Za zapojení do projektu nic neplatíte – je potřeba jen zvážit, na jakou výhodu/slevu budete návštěvníky prostřednictvím karty lákat. Poté už zbývá jen karty poctivě kontrolovat a propagovat MojaKartu.

Ubytovatelé
Více informací
  1. Abychom Vás zařadili mezi poskytovatele ubytování MojaKarty, je potřeba uzavřít smlouvu s Centrálou cestovního ruchu – Jižní Morava. (Smlouva CCRJM Ubytovací zařízení – stvrzuje zapojení do projektu.)
  2. Získáte profil na webu Mojakarty. (Specifikace návštěvnické karty – komplet přehled/nastavení podmínek MojaKarty.)
  3. Po potvrzení příjezdu (check in) aktivujete hostům v našem systému jedním klikem kartu dle délky pobytu (min. 2 noci).
  4. Kromě silné propagace získáte také pravidelné cenné statistiky.

Za zapojení do projektu nic neplatíte. Vytvoříte si profil na webu a poté už zbývá jen karty poctivě aktivovat a nabídku MojaKarty propagovat.

Zapojíte se do hry?

Určitě máte balí(če)k otázek. Neváhejte se s nimi na nás obrátit, do všeho Vás rádi zasvětíme. Jednotlivé oblasti mají na starosti destinační manažeři:

Moravský kras a okolí

Brno a okolí

Znojemsko a Podyjí

Pálava

Slovácko

LVA a Hustopečsko

Další zdroj informací, tentokrát za CCRJM – projektový manažer MojaKarty

Už jste součástí MojaKarty?

Přichystali jsme pro vás balíček materiálů, které můžete využít pro prezentaci před svými zákazníky.