Kampaň Nestůj, cestuj za vínem a architekturou

Pro letošní sezónu doplňujeme kampaň “Nestůj, cestuj” o téma vína a architektury. Chceme návštěvníkům představit místa, kde nejen ochutnají dobré víno, ale také nahlédnou do nitra moderních vinařských staveb a nechají se okouzlit neotřelým designem. 

Ke dvěma výletům, které mapují architektonicky zajímavá vinařství, jsme přizvali influencery z ČR a Slovenska, aby nám pomohli téma přiblížit i mladší generaci. 

První trip proběhl v termínu 8. – 11.6. a soustředil se na Znojemskou vinařskou oblast. Rodina, která stojí za instagramovým a facebookovým projektem Úžasná místa v Česku, navštívila například Enotéku znojemských vín, Vinařství Lahofer a Vinařství Thaya. Putování jsme doplnili o další turisticky zajímavé cíle a celý průběh výletu mohli fanoušci sledovat na profilech Úžasná místa v Česku i na našich sociálních sítích. 

Druhý výlet, tentokrát zaměřený na Mikulovsko, Velkopavlovicko a Slovácko, vyrazí ve čtvrtek 22. 6. Architektonické perly této oblasti publiku poodkryjí česká influencerka Eliška Hudcová (@timetofit) a Slovenka Ivanka Petrušová (@sweetladylollipop). Sledujte také náš profil @southmoravia a nic vám neuteče!

Na našem webu se také posléze objeví itineráře obou výletů pro inspiraci ostatním návštěvníkům jižní Moravy. Již teď se tam můžete podívat na přehled architektonických vinařských skvostů, který jsme pro vás připravili.