Mějte jižní Moravu v kapse… Doslova!

9 tematických a 5 regionálních brožur – přesně tolik jich nově vzniklo pod rukama našich kolegyň z centrály. Objevte báječné výletní cíle a poznejte jižní Moravu zblízka. Pěšky, na kole, z paluby lodi. Naberte energii v nádherné přírodě, projděte se místy, kudy kráčely dějiny nebo se nechte unést jedinečným folklorem. S našimi tipy a formátem, který pohodlně složíte do kapsy, budete mít nálož inspirace na cesty vždy po ruce!

Pokud neholdujete tištěné verzi, i na vás jsme mysleli. Zanedlouho si budete moci stáhnout všechny nové brožury do své elektroniky. Ladíme poslední mouchy. Teď už se ale nechte pozvat na malou ochutnávku naší práce.

Brožury dle destinačního managementu

Tematické brožury

Načerpej inspiraci! Tradice jižní Moravy napěchované do 12 balíčků. V každém nejmíň 3 tipy na výlet. Za folklorem, gastronomií a mezi vzácné sbírky. Ale taky za železem nebo do mlýna. To se to rozbaluje! S orientační mapkou a formátem, který pak pohodlně složíte do kapsy.
Rozjeď to naplno! Jižní Morava aktivně Vám rozpumpuje krev v 7 sportovních disciplínách. Našli jsme parádní trasy pro cyklisty, vodáky i horolezce. Máme tipy pro zimní požitkáře a vodní živly, pro golfisty i pro ty, kteří milují jakýkoliv, třeba i netradiční pohyb. Leták složíte pohodlně do kapsy!
Ber to s nadhledem! Jižní Morava z výšky shlíží ze 12 parádních rozhleden v kraji. Jejich portréty najdete v orientační mapce. Zjistěte, kolik mají schodů, z čeho jsou postaveny a kam dohlédnete Vy! Objevte náš tip v okolí nebo se vydejte za přírodními a městskými vyhlídkami. Jižní Morava jich nabízí nepočítaně. 
Vlije Vám energii do žil! Kdo? Příroda jižní Moravy přece! 7 bloků představí tři chráněné krajinné oblasti, jeden národní park a skvosty jihomoravské přírody – blahodárné vody i sílu lesních společenstev. Nezapomněli jsme ani na krajinu, jíž se v dobrém dotkla lidská ruka.
Žij uměním, rozkveť myšlenkami. Osobnosti jižní Moravy, ti, jenž se nesmazatelně vepsali do našich i světových dějin. 12 medailonků badatelů, umělců, státníků a světoběžníků s tipem, kde v kraji najít odkaz daného velikána. S orientační mapkou a formátem, který raz dva složíte do kapsy.
Na výlety mimo davy! Jižní Morava neobjevená láká do 12 míst, kam obvykle nemíří procesí návštěvníků. Pro Vaše pohodlí jsme přidali údaje o délce cesty, přibližném času výletu a převýšení. Zamiřte telefonem na QR kód a trasa vyskočí v mobilní mapě. S orientační mapkou a formátem, který snadno složíte do kapsy.
Poznej svou minulost! Historie na jižní Moravě v 7 příbězích. Každý se věnuje jinému času a místům, které Vás do něj díky našim tipům hravě přenesou. Vzhůru do pravěku! Oslovuje Vás období rozmachu mocných rodů nebo moderní dějiny? Historii mějte v kapse, leták se dá snadno složit.
Buď rodič, co /se/ nenudí! Jižní Morava s dětmi nabízí 12 možností, kam se vydat za radostí Vašich ratolestí. Pro každou lokalitu jsme vybrali hned několik tipů vzdálených od sebe nejvíc půlhodinku autem. S orientační mapkou a formátem, který jednoduše složíte do kapsy.
Na výlety hladce. Jižní Morava bez bariér pomůže hodit nudu za hlavu a vyjet do kraje za 12 lákavými cíli. Kromě přehledných piktogramů přístupnosti 12 objektů získáte i naše extra tipy. S orientační mapkou a formátem, který pohodlně složíte do kapsy.

Kde budou brožury k dostání? Zatím se pro ně můžete zastavit do turistického informačního centra na Panenské v Brně, do Kyjova, ale i do Bzence, Hustopeč, Břeclavi… A to zdaleka není jejich konečná. Průběžně vás budeme informovat.

V neposlední řadě chceme poděkovat všem našim destinačním managementům – Znojmo Region, Moravský kras, Brno a okolí, Slovácko a Pálava a Lednicko-valtický areál a také lokálním TIC, kteří nám byli při jejich tvorbě velmi nápomocní.