GO a REGIONTOUR

Veletrhy GO a REGIONTOUR jsou největší národní prezentací cestovního ruchu v ČR.

Veletrh REGIONTOUR je hlavní prezentační platformou potenciálu cestovního ruchu v regionech České republiky. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu.

Na veletrhu GO se prezentují tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře a agentury se zaměřením na výjezdovou turistiku. Souběžně s veletrhy probíhají Festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest a GO KAMERA – festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací.

GO a REGIONTOUR je efektivním místem pro setkávání profesionálů v cestovním ruchu, jehož nedílnou součástí je kvalitní odborný doprovodný program i atraktivní doprovodný program pro širokou veřejnost.

Jižní Morava se jako již tradičně prezentovala s městem Brnem a Partnerskými městy ve společné expozici. Tématem bylo letos 200. výročí narození Jahanna Gregora Mendela. Návštěvníci ocenili také ochutnávku vína a čajů, které se na stánku prezentovaly. O víkendu měli zájemci možnost vyzkoušet si virtuální expozici ZOO Brno. Zájem byl o zajímavosti z regionu, vinařské i cyklo stezky a tipy na výlety s dětmi.