SALIMATECH

Nový koncept potravinářských veletrhů pod značkou SALIMATECH přináší přehled o českých i zahraničních dodavatelích potravin, nejmodernějších technologií pro výrobu potravin, zařízení pro jejich zpracování, zařízení a vybavení gastro provozů, potřeby pro mlynářství, pekařství a cukrářství, velkoobchod a distribuci potravin.

SALIMATECH je určen pouze odborným návštěvníkům a koná se ve dvouleté periodicitě. Veletrh zároveň představuje platformu k výměně zkušeností při zavádění inovací v potravinářství.

Veletrh SALIMATECH doplní Mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint. Jedná se o vhodné spojení, protože vysoké procento produkce obalového průmyslu směřuje právě do potravinářství.

Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava zde prezentovala spolu s Brnem projekt Gourmet a tipy na výlety s gastro tematikou, zejména za vínem, pivem a dobrým jídlem v regionu. Prezentaci jsme doplnili svařeným vínem, které v mrazivém počasí zpříjemnilo návštěvníkům prohlídku veletrhu v Brně. Návštěvníci se zajímali o destinaci Jižní Morava. O propagační materiály byl u cílové skupiny zájem, nicméně šlo o specifické zaměření (gastro) na tuzemském veletrhu. V příštím roce proto účast spíše neplánujeme.