Milujeme jižní Moravu. Vy taky?

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava

V Centrále cestovního ruchu – Jižní Moravy pečujeme o informovanost lidí v kraji, aby věděli o všech příležitostech, které se jim v turistickém byznysu nabízejí. Připravujeme informační materiály. Prezentujeme jižní Moravu směrem dovnitř i navenek. 

vše o Ccrjm

Portál pro turisty i výletníky jizni-morava.cz

Na zlatém podnose, červenomodrou stužkou převázané. Tak vám servírujeme krásy a jedinečnost jižní Moravy na našem turistickém portále. Naplánujte si s námi výlet či dovolenou, ochutnejte hříšné dobroty vinařských oblastí, poznejte vřelost místních tradic. Stačí si jen vybrat…

chci na portál JM

Ukazujeme jižní Moravu světu

IWINETC
23. 03. - 24. 03. 2023
Tarragona, Španělsko
Více informací

Prezentace destinací, služeb a vín během jednoho a půl dne s možností osobních setkání s odborníky na vinařskou a kulinářskou turistiku z celého světa.

IWINETC a B2B workshop poskytuje možnost navázat dlouhodobé, ziskové obchodní vztahy a umístíte svou značku a společnost/organizaci do popředí a centra a jako autoritu v odvětví vinařské a kulinářské turistiky.

For Bikes Praha
24. 03. - 26. 03. 2023
Praha, Česká republika
Více informací

Největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES otevírá každoročně cyklistickou sezonu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel. Vystavovatelé představují návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou – mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. Velmi významnou součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program.

Specializovaný odborný veletrh zaměřený především na kontraktační jednání s tuzemskými  a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

Specializovaný odborný veletrh zaměřený především na kontraktační jednání s tuzemskými  a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

Argus Bike Festival Wien
15. 04. - 16. 04. 2023
Vídeň, Rakousko
Více informací

Bike festival ve Vídni je největším evropským sjezdem bikerů, cyklistů, ale i rekreačních výletníků. Argus Bike Festival vznikl v roce 1999 a v průběhu let se stal největším cyklistickým festivalem v Rakousku.

Základem akce je veletrh se zhruba stovkou vystavovatelů, možnostmi testování elektrokol, kargo kol a vysokou kulinářskou kvalitou pečlivě vybraných streetfoodových food trucků, které přispějí k příjemně stráveným chvílím.

Na veletrh se podíváme díky spolupráci s agenturou CzechTourism.

.

ITF Slovakiatour 2023
20. 04. - 23. 04. 2023
Bratislava, Slovenská republika
Více informací

Atmosféra cestovatelského dobrodružství a závan svobody. Mezinárodní veletrh cestovního ruchu ITF SLOVAKIATOUR ve vás probudí touhu vydat se za hranice všedních dnů. Ať už dáváte přednost relaxační či aktivní dovolené, pobytu v lázních, několika dnům v rušných exotických městech nebo nerušenému odpočinku v lůně přírody, veletrh cestovního ruchu vám poskytne pořádnou dávku inspirace. Seznamte se s nabídkou jednotlivých zemí, regionů, měst a obcí, asociací a cestovních kanceláří. Kde se ubytovat, co jíst, co dělat, jak ušetřit – zde jste vítáni!

Aktuálně v CCRJM

Ohlédnutí za Traverse 22

250 účastníků konference, 40 přednášek a workshopů. K tomu desítky doprovodných akcí a výletů pro zahraniční blogery, Instagramery a Youtubery. Jak se jejich zážitky z…

Více