Jižní Morava se poprvé představila aktérům cestovního ruchu on-line!

Jižní Morava nezahálí a snaží se i v době covidové udržet kontakt s důležitými partnery v cestovním ruchu. Ve středu 17. února v rámci prvního setkání svého druhu v ČR představila svoji netradiční nabídku na poli konferenční a incentivní turistiky.

Rozhodli jsme se jít touto zatím neprošlapanou cestou tzv. hybridního eventu, při kterém se střídají živé vstupy hostů vzdáleně připojených s předtočenými videi. V první části bylo několik bloků nabídek a následovala část přímých schůzek mezi jednotlivými účastníky. Nikdy by mě nenapadlo, že uspořádat takovou online akci bude mnohonásobně náročnější než zorganizovat klasickou konferenci. Nicméně naší velkou odměnou je velmi pozitivní zpětná vazba a již zcela konkrétní výstupy a nově navázané spolupráce.“

Pavla Pelánová, ředitelka CCRJM

Celou akci sledovalo více než 200 hostů. Kromě samotných aktérů cestovního ruchu to byli také zástupci univerzit, studenti posledních ročníků v oboru cestovního ruchu, zástupci zahraničních zastoupení agentury CzechTourism a médií. Pro inspiraci se připojili i někteří kolegové z centrál cestovního ruchu jiných krajů ČR. 

Tímto děkujeme našemu oddělení Moravia Convention Bureau a Czech Convention Bureau za odvedení vskutku profesionální práce.

Nestihli jste živé vysílání nebo se chcete podívat znovu? Záznam spustíte po kliknutí ZDE.

Celé znění tiskové zprávy ke stažení ZDE.