Konference Traverse 2022 míří do Brna

Již 9. ročník, největší konference pro tvůrce digitálního obsahu v Evropě TRAVERSE se bude 16. – 18. září 2022 konat v Brně. Do jihomoravské metropole by mělo dorazit až čtyři stovky nejlepších evropských i světových influencerů, blogerů, instagramerů a youtuberů. Slavnostní vyhlášení vítězné kandidatury České republiky proběhlo na začátku listopadu na veletrhu World Travel Market v Londýně za účasti spolupořadatelů TRAVERSE 2022 – České centrály cestovního ruchu CzechTourism, Statutárního města Brna a Centrály cestovního ruchu Jižní Moravy.

Konference Traverse je vzdělávací platformou, která každoročně přitáhne stovky tvůrců digitálního obsahu z celého světa. Letošní ročník se koná v termínu 26.-28. listopadu v Palma de Mallorca. Během dvou konferenčních dní proběhnou desítky seminářů a prezentací zabývající se online marketingem a tvorbou obsahu.

„Brno bude příští podzim patřit top travel blogerům a influencerům z různých koutů světa. Jedním z cílů Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava je propagovat region a přesně tato událost bude velkou příležitostí, jak zviditelnit jižní Moravu mezi mladými cestovateli,“ dodává Martina Grůzová, ředitelka Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava.

Celé znění tiskové zprávy si můžete přečíst zde. Podívejte se i na foto dokumentaci ze slavnostního vyhlášení vítězné kandidatury v Londýně.