Nestůj, cestuj toto léto za zážitky!

Jižní Morava je připravena na nadcházející sezónu a nabízí nejen turistické evergreeny a tradiční akce, ale také mnoho novinek a neobjevených lokalit.

„Celý letošní rok bude turisty inspirovat naše nová kampaň „Nestůj, cestuj!“. Postupně chceme ukázat tematicky pestrou nabídku jižní Moravy a představit konkrétní témata, aktivity a zajímavá místa,“ řekla Pavla Pelánová, ředitelka naší Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava

Kontinuálně s právě probíhající kampaní v pražském metru cílí turistická nabídka na konkrétní kraje České republiky v on-line prostoru. Zároveň jsme právě vydali celou sérii nových tematicky zaměřených informačních materiálů jednotlivých turistických oblastí. První ohlasy jsou velmi pozitivní a aktuálně jsou distribuovány do všech infocenter a vybraných ubytovacích zařízení v celém kraji.

Cílovou stránku kampaně, která bude v průběhu roku lákat na zajímavá místa a akce, najdete zde. Mějte přehled o úžasných místech a tipech na výlety. Sledujte jižní Moravu také na Facebooku a Instagramu!

Celé znění tiskové zprávy máte k přečtení na tomto odkazu.