Příští rok na jižní Moravě bude hravý

Brzy rozšíříme turistickou nabídku regionu o MojaKartu – bonusovou online kartu plnou výhod.

Abychom propojili nabídku destinace, která má menu tak bohaté, a různorodé, až jeden neví kam dřív, pracujeme s podnikateli a DMOs na vytvoření ucelené nabídky cestovního ruchu. S Jihomoravským krajem a městem Brnem po boku tak přicházíme s MojaKartou.

Co si pod MojaKartou představit?

S MojaKartou bude mít její držitel parádní zážitky na jižní Moravě pohromadě a se spoustou výhod navrch. Top turistické cíle i zatím neobjevené skvosty. To vše protkané tipy na super jihomoravské gastro po cestě, protože na jižní Moravě nikoho nenecháme ve štychu.

MojaKarta
MojaKarta

Jak karta funguje?

Princip používání karty je jednoduchý. Stačí se ubytovat minimálně na dvě noci v zařízení zapojeném do projektu a “balíček plný výhod” máte v kapse, tedy v telefonu. Plastové kartičky zapomenuté doma v šuplíku jsou minulostí. MojaKarta se veze na online vlně.

A proč Moja, modré srdce a hravý vizuál?

Protože jsme to my. Jihomoraváci říznutí nářečím, kopou tradic a hlavně se srdcem na dlani, takže se tu i návštěvníci cítí jako doma. Nebojíme se nadsázky a vtipu. Chceme být zapamatovatelní a jedineční, jak to má v DNA náš region. Do vizuality karty propisujeme naše otevřená srdce, do způsobu propagace nám vlastní hravost a sympaticky proříznutou pusu.

Zajímá vás aktuální dění na Centrále a novinky z cestovního ruchu? Pro nejčerstvější informace nás sledujte na LinkedIn a odebírejte náš newsletter.