DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Víkendový vinařský kurz v Penzionu André

  Víkendový kurz dává možnost absolvovat dva kurzy v průběhu víkendu přímo v krásném prostředí luxusního Vinařského penzionu André uprostřed vinohradů Šlechtitelské stanice ve Velkých Pavlovicích. Užijte si krásu kraje odrůdy André a zážitky, které nabízí penzion a přitom absolvujte kurz pod vedením špičkového sommeliera Ivo Dvořáka.

  26.11.2016 Akce více
 • Veletrh Regiontour - speciální nabídka pro podnikatele z regionů

   BVV přichází pro rok 2017 s novým řešením veletrhu Regiontour. Rádi by oživili a zatraktivnili expozici regionů, nabídli návštěvníkům turistické produkty nejen formou informací, ale také s možností přímého nákupu.

  30.9.2016 Aktuality více
 • Brněnské slavnosti vína 2016

   V termínu 30. 9. – 8. 10. 2016 proběhne na brněnském náměstí Svobody již 7. ročník Slavností vína. Kvalitní nabídku vín a burčáku z 25 moravských vinařství doplní již tradičně farmářské potraviny, řemeslné a dárkové zboží a občerstvení. Akci čítající 46 prodejních stánků doplní na centrálním brněnském náměstí každodenní odpolední a večerní hudební program.

  30.9.2016 Tiskové zprávy více
 • Brněnské muzeum slaví 200 let. Na výročí chce pozvat i prezidenty

   První artefakty dostalo od osvícených moravských šlechticů už v roce 1817. Dnes se Moravské zemské muzeum pyšní více než šesti miliony exponátů, včetně slavné Věstonické venuše. Oslavy, které muzeum zahájilo před pár dny, vyvrcholí příští rok. Organizátoři chtějí do Brna pozvat hlavy šesti evropských států.

  16.9.2016 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty