DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Nová motoristická expozice v Technickém muzeu Brno

   Stříbřitý jelen ve skoku - dílo sochaře V.I. Arjamova na kapotě, spousta chromu na mohutných náraznících, dvoubarevný lak elegantní karoserie. Dvě měkké lavice pro šest cestujících, pod kapotou dvouapůllitrový motor o výkonu 52 kilowatů, elegantní silueta podobná o něco větším vozům americké provenience oné doby. Taková je ruská Volha GAZ 21 přezdívaná “carevna,” která vévodí nové expozici Technického muzea v Brně nazvané Pozor, zákruta!

  22.2.2018 Tiskové zprávy více
 • Piková dáma – nová inscenace po padesáti letech

   Zdálo by se, že hráčská vášeň, která byla v 19. století východiskem z nudy pro nejednoho příslušníka aristokratické smetánky carského Ruska, není pro dnešní divadlo aktuálním tématem. Martin Glaser, režisér nového uvedení Čajkovského opery Piková dáma na brněnskou operní scénu, však přesvědčuje o opaku. 

  22.2.2018 Tiskové zprávy více
 • Jihomoravský kraj hlásí opět růst návštěvnosti

  Ve všech krajích České republiky se meziročně zvýšila návštěvnost z hlediska počtu příjezdů i přenocování. Nejlépe na tom byl Jihomoravský kraj, kde se návštěvnost zvýšila o 14,6 % příjezdů a 14,9 % přenocování. Více než 10% zvýšení příjezdů bylo dosaženo také v krajích Plzeňském, Ústeckém, Karlovarském a Moravskoslezském.

  9.2.2018 Tiskové zprávy více
 • Fašank bude! (I v Brně)

  Masopustní veselí, které o víkendu zavládne v mnoha obcích i městech jižní Moravy, se nevyhne ani moravské metropoli – Brnu. 

  8.2.2018 PR články více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty