DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Vranovsko – víkend ve znamení oslav

   Uplynulý víkend zažila Vranovská přehrada netradiční slavnostní událost, která se nesla v duchu 80. let. Oslava s názvem Zahájení letní turistické sezóny 2018 v autokempingu Vranovská pláž sklidila mnoho pozitivních recenzí přímo v průběhu akce.

  16.5.2018 Tiskové zprávy více
 • Manažer/ka kongresové a incentivní turistiky

  4.5.2018 Kariéra více
 • Jihomoravský filmový fond vyhlásí svou první dotační výzvu

   Podporu audiovizuálního průmyslu, filmové tvorby a posílení propagace Jihomoravského kraje a města Brna prostřednictvím audiovizuálních děl má na starosti Jihomoravský filmový fond. Ve své první výzvě poskytne Fond příspěvky na hraná, animovaná a dokumentární audiovizuální díla.

  30.4.2018 Dotace více
 • Zázrak v černém domě na scéně brněnské Reduty

   Uvedením autobiograficky inspirované hry brněnského dramatika Milana Uhdeho Zázrak v černém domě v režii Břetislava Rychlíka pokračuje (premiéra 27. dubna v divadle Reduta) dlouhodobý inscenační cyklus Národního divadla Brno nazvaný Spílání Brnu.

  26.4.2018 Tiskové zprávy více

Projekty