DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Trail of Life v Bílých Karpatech

  Pamatujete si na dobu, kdy pro vás jízda na kole byla především ve znamení objevování světa? Právě takové zážitky vám poskytne oblast Bílých Karpat a v ní šetrně vedené MTB okruhy. 
  19.6.2017 Tiskové zprávy více
 • Hledáme novou posilu do našeho týmu

  Hledáme novou posilu do týmu Centrály cestovního ruchu-Jižní Morava, z.s.p.o., která nám pomůže rozvíjet kongresovou turistiku na jižní Moravě a také s přípravou a realizací fam/presstripů.

  16.6.2017 Aktuality více
 • Grand Prix České republiky se blíží, poslední měsíc zvýhodněných cen!

  Již za necelé 2 měsíce se na brněnském Masarykově okruhu opět rozburácí motory speciálů mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP. Průběh letošního šampionátu slibuje vzrušující podívanou.  

  16.6.2017 Tiskové zprávy více
 • Shakespeare v Mahenově divadle: Něco za něco

  Premiérou inscenace Shakespearovy „problematické“ komedie Něco za něco, kterou režíruje Martin Glaser a v níž hlavní role ztělesňují Václav Veselý (Vídeňský kníže), Martin Siničák (jeho náměstek Angelo) a Hana Tomáš Briešťanská (Isabela) Národní divadlo Brno 22. června na scéně Mahenova divadla uzavírá divadelní sezónu. 

  15.6.2017 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty