DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Víkendový vinařský kurz v Penzionu André

  Víkendový kurz dává možnost absolvovat dva kurzy v průběhu víkendu přímo v krásném prostředí luxusního Vinařského penzionu André uprostřed vinohradů Šlechtitelské stanice ve Velkých Pavlovicích. Užijte si krásu kraje odrůdy André a zážitky, které nabízí penzion a přitom absolvujte kurz pod vedením špičkového sommeliera Ivo Dvořáka.

  26.11.2016 Akce více
 • Konference Travelevolution: rozviňte své myšlení o cestovním ruchu a přilákejte turisty

  Brno – V brněnském univerzitním kině Scala proběhne ve středu 23. listopadu 2016 ojedinělá konference rozvoje cestovního ruchu Travelevolution. Program konference je určen pro všechny, kdo chtějí přilákat do svého města, destinace, muzea či jakékoliv jiné atrakce více návštěvníků.

  26.10.2016 Tiskové zprávy více
 • Archivy vinobraní odkryly nové informace. A 2,5 milionů návštěvníků

   Znojemské historické vinobraní, které letos slaví své 50. výročí (první vinobraní s velkolepým průvodem, jak jej známe dnes, se vstupními branami a s historickým programem se konalo v roce 1966), skrývá v archivu mnohé zajímavosti, které doposud zůstaly veřejnosti skryty.

  25.10.2016 Statistiky více
 • Svatomartinský přípitek v Lednicko-valtickém areálu

   Po letní sezóně se pro milovníky vína nezadržitelně blíží doba mladých vín, jejichž ochutnávka je tradičně zahájena svátkem Sv. Martina. Také v tomto roce jsme pro Vás, již popáté, připravili Svatomartinský přípitek v Lednicko-valtickém areálu, který bude v letošním ročníku probíhat v prostorách jízdárny lednického zámku a před radnicí, na náměstí, ve Valticích.

  21.10.2016 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty