DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Premiéra hry irské dramatičky v Brně: U Kočičí bažiny

   K tvorbě patrně nejznámější současné irské autorky Martiny Carrové zavedlo dramaturgii Činohry Národního divadla Brno hledání přitažlivého původního dramatického titulu pro novou divadelní sezónu. Hra U Kočičí bažiny, která bude mít v Mahenově divadle premiéru 22. a 23. září, však určitě nebude pro publikum snadným soustem.

  20.9.2017 Aktuality více
 • Projekt Slow Food Central Europe byl zahájen na festivalu Cheese 2017

  Festival Cheese 2017 v italském městečku Bra se stal místem prvního setkání mezi 11 partnery z pěti členských zemí EU (Itálie, Chorvatska, České republiky, Maďarska a Polska) právě zahájeného projektu s názvem Slow Food Central Europe, jež byl finančně podpořen z program Interreg Central Europe.
   
  13.9.2017 SlowFood-CE více
 • Opera NDB zahajuje světovou premiérou: Pravidla slušného chování v moderní společnosti

   Operní sezónu 2017/2018 zahajuje Národní divadlo Brno v pátek 5. září světovou premiérou opery dvojice příslušníků mladé tvůrčí generace – skladatele Michala Nejtka a režiséra Jiřího Adámka „Pravidla slušného chování v moderní společnosti,“ vytvořené na námět monodramatu francouzského spisovatele Jeana-Luca Lagarce (1957-1995).

  11.9.2017 Aktuality více
 • Lety do Mnichova v nových časech a s lepší návazností do celého světa

  Pozitivní zprávu přinese zimní letový řád brněnského letiště, který začne platit od 29. října 2017. Jihomoravskému kraji a městu Brnu se podařilo vyjednat se společností BMI Regional vhodnější časy večerní linky mezi Mnichovem a Brnem.  
   
  6.9.2017 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty