DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Jihomoravský kraj absolutním vítězem v anketě Kraj mého srdce 2018

   Pořadatelem ankety je tradičně redakce KAM po Česku, ve spolupráci s veletržní správou ABF EXPO PRAHA a pod záštitou Asociace krajů České republiky.

  11.2.2019 Tiskové zprávy více
 • Noc bláznů v Mahenově divadle

   Ani komedie k popukání, ani intelektuální cvičení pro snoby. Jemná tragikomedie. Hra, stírající rozdíl mezi tím, co je normální a co již ne. Takovými slovy nejčastěji charakterizují hru australského autora Louise Nowry Noc bláznů, jež má za sebou úspěšné tažení po českých divadelních scénách a kterou si pro tuto divadelní sezónu vybrala také dramaturgie Činohry Národního divadla Brno.

  11.2.2019 Tiskové zprávy více
 • Brněnské letiště loni odbavilo přes půl milionu cestujících

  Letiště Brno-Tuřany zažilo loni rekordní rok, když po šesti letech opět překonalo hranici půl milionu odbavených cestujících. Nejvíce se létalo o letních prázdninách, kdy během dvou měsíců prošlo přes brněnské letiště přes 225 tisíc lidí. Oproti roku 2017 tak zažila sezónní doprava 40 % nárůst a mezi destinacemi opět vévodilo Řecko. Nově se lidé mohli vydat z Brna do Milána a od dubna letošního roku se chystá nová linka do Berlína.

  6.2.2019 Tiskové zprávy více
 • Turistické informační centrum Mikulov získalo stříbrnou medaili od Wander Book

  MIKULOV – Turistické informační centrum Mikulov (TIC) získalo jako poděkování za dlouholetou spolupráci od společnosti Wander Book stříbrnou medaili. Tato medaile byla vydána u příležitosti 10. výročí vzniku projektu Wander Book. 

  30.1.2019 Tiskové zprávy více

Projekty