DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Zastavte se v Modrých Horách, kiosek vám poradí kudy kam

  Další sezónu zahajují modrohorské informační kiosky, které návštěvníkům a milovníkům nejen cykloturistiky usnadňují orientaci v pestré nabídce služeb poskytované v Modrých Horách.

  27.7.2017 Tiskové zprávy více
 • Grand Prix České republiky – autogramiáda a vstupenky na přírodní tribuny za ceny předprodeje!

   Jedinečné šance na zakoupení vstupenek na přírodní tribuny stále za ceny předprodeje. Ti, kteří propásli předprodej, mají poslední šanci pořídit vstupenky GOLD a SILVER a to od 21.července do 2. srpna v rámci prodejní akce v Galerii Vaňkovka.

  20.7.2017 Aktuality více
 • Grand Prix České republiky je za dveřmi, poslední šance na zvýhodněné vstupenky!

  Fanoušci rychlých motocyklů mají tento týden poslední šanci pořídit vstupenky na největší tuzemskou sportovní akci za zvýhodněné ceny. Možnost zakoupit většinu vstupenek až o 25 % výhodněji potrvá jen do soboty 15 července! Váhat by neměli zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, které zároveň umožňují pohyb po celém areálu a všech tribunách přírodních. V tuto chvíli jsou stále k dispozici volná místa na sedadlové tribuně T2 v prostoru startu a cíle a na tribuně T4 s výhledem na výjezd ze stadionu.

  10.7.2017 Tiskové zprávy více
 • Salon vín hlásí 10 000 návštěvníka!!!

  28. června 2017 si zaplatil jeden z degustačních programů v roce 2017 desetitisící návštěvník degustační expozice Salonu vín ČR. Salon vín České republiky představuje sto nejlepších moravských a českých vín pro aktuální rok. Vína v letošní expozici uspěla v rekordní konkurenci 2020 moravských a českých vín od 157 vinařů a vinařských firem. Nejlepší stovka oceněná Zlatou medailí Salonu vín byla od 4. února nabízena zákazníkům tradičně ve stejnojmenné degustační expozici v historickém sklepení zámku Valtice.

  7.7.2017 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty