DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Semináře v Čížově a Hrušovanech nad Jevišovkou

  Srdečně Vás zveme společně s Nadací partnerství na krátkou prezentaci výstupů projektu česko-rakouské spolupráce „Kultura a příroda na zeleném pásu, ATCZ74“. Seznámíme Vás s obsahem a výstupy projektu, Stezkou železné opony – EuroVelo 13 nebo novým webem www.ev13.eu.

  29.3.2019 Kultura a příroda na Zeleném pásu více
 • Pozvánka na workshop COL - Mapování kulturního dědictví

  Druhý workshop přeshraničního projektu COL - Centrum obnovy společného kulturního dědictví se bude věnovat mapování kulturního dědictví v česko-rakouském pohraničí a uskuteční se ve dnech 6. - 7. dubna 2019 v Mikulově.

  28.3.2019 Vzdělávání v cestovním ruchu více
 • Poutnické symposium s vernisáží výstavy

  Srdečně Vás zveme na poutnické symposium, které se uskuteční v pátek 12. 4. 2019 v Großrußbachu. Součástí programu bude také zahájení putovní výstavy k tématice poutnictví a poutních tras na území jižní Moravy a Weinviertelu v rámci projektu "Poutní turismus na jižní Moravě a ve Weinviertelu, KPF-02-040".

  25.3.2019 Poutní turismus na jižní Moravě a ve Weinviertelu více
 • Workshopy pro průvodce

  Dovolujeme si Vás v rámci projektu "Kultura a příroda na zeleném pásu, ATCZ74" pozvat na workshopy k tématu Stezky železné opony - EuroVelo 13, které se uskuteční ve třech termínech během roku 2019. Workshop se bude stávat z přednášky a krátké vyjížďky na kole. Tento workshop je také součástí programu certifikace průvodců (5 hod/den).  

  18.3.2019 Kultura a příroda na Zeleném pásu více

Projekty