DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Pro chvíle radosti a odpočinku na jižní Moravu

  Statistiky za letošní třetí čtvrtletí hovoří jasně: Zatímco do ČR přijelo o 5,9 % více hostů než  vloni, v Jihomoravském kraji dosáhlo meziroční zvýšení 10,8 %. Počet přenocování se zvýšil o 12,2 %. Od počátku roku kraj hostil 1 504 092 návštěvníků, což mu opět zajistilo prvenství mezi regiony ČR.  Jihomoravský kraj tuto pozici obhajuje více než 10 let a má dlouhodobě nejvyrovnanější růst počtu hostů. Čím to je? 

  16.11.2017 Tiskové zprávy více
 • JANÁČEK BRNO 2018 - mezinárodní operní a hudební festival

  Janáček Brno 2018 – dvacet osm špičkových produkcí v devatenácti dnech. Přední světoví režiséři a interpreti: Ivo van Hove, Robert Carsen, Kornél Mundruczó, Alvis Hermanis, David Pountney, Tomáš Hanus, Tomáš Netopil, Thomas Adès, Simona Houda-Šaturová, Haasovo kvarteto… 

   
  15.11.2017 Tiskové zprávy více
 • Bitvu u Slavkova letos připomenou desítky akcí, novinkou je společný web

  Od 18. listopadu do prvního prosincového víkendu se města a obce, jimiž před 212 lety táhly armády tří císařů, opět přenesou do roku 1805, který ovlivnil dějiny Evropy a tragicky zasáhl do životů místních obyvatel. Nebudou to jen obce na území slavkovského bojiště, ale také Brno, Vyškov i Slavkov u Brna. Tuto evropsky významnou událost připomenou desítky vzpomínkových akcí, které zahrnují nejen rekonstrukce bojů, ale také pietní setkání připomínající desítky tisíc obětí válečného roku 1805 na Moravě.

  14.11.2017 Tiskové zprávy více
 • Perspektivy Cyrilometodějské stezky

  Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci „PERSPEKTIVY CYRILOMETODĚJSKÉ STEZKY V JIHOMORAVSKÉM KRAJI“, kterou pořádá Evropská kulturní stezka sv. Cyrila a Metoděje, z.s.p.o. ve spolupráci s Masarykovým muzeem v Hodoníně, Jihomoravským krajem a CCRJM.

  13.11.2017 Aktuality více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty