DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Konference a veletrh k elektronické evidenci tržeb (EET)

   Rádi bychom Vás informovali o možnosti účasti na konferenci a veletrhu týkající se elektronické evidence tržeb. Akci pořádá Svaz obchodu a cestovního ruchu, Ministerstvo financí a Finanční správa ČR ve dnech 16. – 17. září 2016 v areálu BVV v Brně.

  18.8.2016 Aktuality více
 • Pozvánka na kurz Trenéra kvality služeb

   Český systém kvality služeb ( ČSKS) je dobrovolný inovativní nástroj, který pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a realizátorem Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism.

  17.8.2016 Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava, z.s.p.o. více
 • MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA VÍN GRAND PRIX AUSTERLITZ 2016

   Pod záštitou ministra zemědělství ČR - Ing.Mariana Jurečky a hejtmana Jihomoravského kraje - JUDr.Michala Haška, starosty Prahy 7 - Mgr.Jana Čižinského, Asociace sommeliérů ČR a za podpory Vinařského fondu ČR se uskuteční již 13. Mezinárodní výstava vín Grand Prix Austerlitz, Každým rokem se jí zúčastní kolem 50 vinařů a představí se zde cca 220 vzorků.

  15.8.2016 PR články více
 • Napoleonské dny 2016 – Napoleon u Mohyly míru

   Projekt Austerlitz, Středoevropská napoleonská společnost (C.E.N.S.) a obec Prace pořádají s podporou Jihomoravského kraje a pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška, u příležitosti 247. výročí narození Napoleona Bonaparta na slavkovském bojišti tradiční Napoleonské dny 2016, jež proběhnou ve dnech 12.–14. Srpna na Slavkovském bojišti. V roli Napoleona Mark Schneider.

  11.8.2016 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty