DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Jižní Morava uspěla v anketě Kraj mého srdce

  Výrazným úspěchem skončila pro Jihomoravský kraj letošní anketa Kraj mého srdce, jejíž výsledky byly dnes (16. února 2017) vyhlášeny v rámci veletrhu Holiday World v Praze. V absolutním pořadí skončil Jihomoravský kraj druhý za vítězným Jihočeským krajem.

  17.2.2017 Tiskové zprávy více
 • Nově vypsané kurzy Českého systému kvality služeb

  Specializované pracoviště ČSKS vypsalo nové termíny kurzů pro rok 2017. Všechny kurzy jsou pro účastníky stále bezplatné.

  14.2.2017 Vzdělávání v cestovním ruchu více
 • Jižní Morava byla v roce 2016 nejnavštěvovanějším turistickým regionem

  Podle celkového počtu hostů ubytovacích zařízení v roce 2016 je Jihomoravský kraj na druhém místě hned po Praze. Je tedy nejnavštěvovanějším turistickým regionem České republiky.

  13.2.2017 Tiskové zprávy více
 • Ibsenova Paní z moře lahůdkou sezóny

   Ibsenova Paní z moře Elida Wangelová, „duchovní příbuzná“ Nory Helmerové a dalších ženských hrdinek tohoto norského dramatika, měla v Brně českou premiéru už rok po svém vzniku – v roce 1890 ji tu pohostinsky uvedlo pražské Letní divadlo na Smíchově. 

  6.2.2017 Aktuality více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty