DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Nejlepší turistický produkt: Po stopách Lucemburků na jižní Moravě

  Turistický produkt "Po stopách Lucemburků na jižní Moravě", který připravila Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o., zvítězil v kategorii Nejlepší turistický produkt v rámci Velké ceny cestovního ruchu 2016/2017.

  20.1.2017 Tiskové zprávy více
 • TOP výletní cíle jižní Moravy potvrdily své kvality

  Skupina těch nejlepších turistických cílů na jižní Moravě spolupracuje pod značkou kvality Top výletní cíle Jižní Morava již osmou sezonu. V současné době je na jižní Moravě již 32 Top výletních cílů ze všech koutů regionu. Během letní turistické sezony 2016 proběhly v Top výletních cílech Jižní Morava kontroly kvality nezávislými kontrolory, které prověřily cíle ve všech směrech, od značení k samotnému cíli až po přívětivost zaměstnanců v místě atrakce.

  20.1.2017 ZIELE-TOP-CÍLE více
 • Muzeum města Brna hlásí rekordní návštěvnost. V roce 2016 je navštívilo téměř 170 tisíc lidí

  Celkem tři objekty spravuje Muzeum města Brna: hrad Špilberk, vilu Tugendhat a Měnínskou bránu. Všechny tři brněnské památky navštívilo za loňský rok necelých 170 000 platících. Návštěvnost muzea se tak oproti předchozímu roku zvýšila o 11,2 %. Ba co víc, od roku 1998, kdy muzeum začalo návštěvnost sledovat, jde o její nejvyšší hodnotu.

  17.1.2017 Statistiky více
 • Partnerská spolupráce s CzechTourism v rámci press a fam tripů v roce 2017

   CzechTourism vyhlašuje výzvu k partnerské spolupráci v rámci realizace press a fam tripů pro následující rok. Při realizaci těchto poznávacích cest pro zahraniční novináře a touroperátory, bychom chtěli zajistit při jejich návštěvě České republiky program, který nabídne atraktivní turistickou nabídku včetně kvalitních služeb.

  5.1.2017 Aktuality více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty