DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Podpořte svůj kraj v anketě Kraj mého srdce

   Anketa „Kraj mého srdce 2017“, určená široké veřejnosti, vstupuje do svého 6. ročníku. Pořadatelem je redakce KAM po Česku ve spolupráci s veletržní společností Incheba Expo Praha. 

  12.12.2017 Aktuality více
 • Cyrilometodějská stezka se představí na konferenci v Hodoníně

  Nad perspektivami Cyrilometodějské stezky v Jihomoravském kraji budou debatovat účastníci konference konané 30. 11. 2017 v Masarykově muzeu Hodonín.

  29.11.2017 Tiskové zprávy více
 • Archeopark Pavlov zazářil v architektonických Oscarech

   Získal Českou cenu za architekturu 2017 i mimořádné ocenění za umístění stavby v krajině. Slavnostní galavečer 2. ročníku České ceny za architekturu přinesl hned dvojí významný úspěch pro Archeopark Pavlov. Sedmičlenná mezinárodní porota přiřkla budově muzea z pera architektů Radko Květa a Pavla Pijáčka hlavní cenu v této prestižní soutěži spolu s mimořádným oceněním za umístění stavby v krajině.

  28.11.2017 Tiskové zprávy více
 • K 100. výročí republiky: Restart festivalu Tanec Brno

   Pokud incomingové cestovní kanceláře již před veletrhem Regiontour hledají turistické magnety, které by mohly v příštím roce zvýšit zájem tuzemských i zahraničních návštěvníků o moravskou metropoli, určitě by neměly pominout jedinečnou nabídku Národního divadla Brno, pořádajícího k oslavám 100 let od vzniku samostatného Československa ve dnech 23.5. - 16.6.2018 festival Dance Brno 100. Představí se na něm východoevropské špičky.

  28.11.2017 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty