DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Vstupenky na sedadlové tribuny T1, T2, T4 a T6 budou od středy v prodeji!

   Od středy 25. května od 12.00 budou v prodeji dlouho očekávané vstupenky na sedadlové tribuny na Grand Prix České republiky 2016! Konkrétně se jedná o tribuny T1, T2, T4 a T6, o které tradičně bývá velký zájem. Zájemci si je mohou koupit za zvýhodněné ceny na www.ticbrno.cz.

  24.5.2016 Aktuality více
 • Centrála cestovního ruchu slaví jubileum

   Setkáním s představiteli Jihomoravského kraje a města Brna, Svazu obchodu a cestovního ruchu, Fóra cestovního ruchu ČR a dalších partnerských organizací, špičkových turistických cílů, turistických informačních center jihomoravských měst a oblastí a dalších spolupracujících subjektů si dnes v Brně připomněla deset od svého vzniku Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava, z.s.p.o., která zahájila svoji činnost v červnu 2006.

  23.5.2016 Tiskové zprávy více
 • Třetí premiérový baletní triptych sezony Kontrasty

  Nová choreografická generace v divadle Reduta.
  Premiéra: 10. června 2016

  17.5.2016 Tiskové zprávy více
 • JANÁČEK BRNO 2016 - 5. mezinárodní divadelní a hudební festival

   Janáček Brno 2016 – dvacet pět špičkových produkcí ve dvanácti dnech a dvanácti brněnských sálech. Přední světoví režiséři a interpreti: Robert Carsen, Calixto Bieito, David Radok, Ian Bostridge, Julius Drake, Martina Janková, Ivo Kahánek, …
  „Krása tohoto bienále spočívá v mezinárodním charakteru jeho obsahu a účastníků.“ (Nicholas Payne, ředitel Opera Europa)

  16.5.2016 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty