DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Zahrady vyrostou na náměstích v Brně a Telči, pozvou nejen na Víkend otevřených zahrad

  Druhý červnový víkend (9.-10. června 2018) se bude již podeváté konat Víkend otevřených zahrad – akce, v rámci níž je možné po celé republice navštívit jindy nepřístupné zahrady, či si běžně přístupné zahrady vychutnat v jiném světle – s průvodcem či kulturním programem. 

   

  23.5.2018 GrünRaum - zhodnocení zelených prostor více
 • Taneční Amadeus zahájí Dance Brno

   Amadeus Mozart. To je název úvodního představení baletního festivalu Dance Brno, které uvede 23. května brněnské Národní divadlo v budově Reduty na Zelném trhu, jež byla dějištěm koncertního vystoupení jedenáctiletého Amadea v roce 1767.

  21.5.2018 Tiskové zprávy více
 • Vranovsko – víkend ve znamení oslav

   Uplynulý víkend zažila Vranovská přehrada netradiční slavnostní událost, která se nesla v duchu 80. let. Oslava s názvem Zahájení letní turistické sezóny 2018 v autokempingu Vranovská pláž sklidila mnoho pozitivních recenzí přímo v průběhu akce.

  16.5.2018 Tiskové zprávy více
 • Manažer/ka kongresové a incentivní turistiky

  4.5.2018 Kariéra více

Projekty