DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Workshopy pro průvodce

  Dovolujeme si Vás v rámci projektu "Kultura a příroda na zeleném pásu, ATCZ74" pozvat na workshopy k tématu Stezky železné opony - EuroVelo 13, které se uskuteční ve třech termínech během roku 2019. Workshop se bude stávat z přednášky a krátké vyjížďky na kole. Tento workshop je také součástí programu certifikace průvodců (5 hod/den).  

  18.3.2019 Kultura a příroda na Zeleném pásu více
 • Přeshraniční zahájení poutní sezony

  Pojďte s námi společně zahájit poutní sezonu 2019, začínáme v Klentnici, zastavíme se v Mikulově a po Svatojakubské cestě budeme pak pokračovat přes hranici až do Falkensteinu.

  13.3.2019 Poutní turismus na jižní Moravě a ve Weinviertelu více
 • Pozvánka na 3. přeshraniční setkání sítě zelených prostor a workshop

  Srdečně Vás zveme v rámci projektu GrünRaum, ATCZ71 na 3. setkání partnerů sítě a workshop k tématu „zelených prostor na jižní Moravě, Vysočině a v Dolním Rakousku“!

  11.3.2019 GrünRaum - zhodnocení zelených prostor více
 • V Brně proběhne seminář na téma zapojení místních aktérů do propagace gastronomického dědictví

  V rámci projektu Slow Food Central Europe financovaného z programu Interreg Central Europe proběhne v Brně seminář na téma zapojování místních aktérů do propagace gastronomického dědictví. Seminář se uskuteční ve čtvrtek, 7. března 2019 od 9 do 11 hodin v sále Nadace Partnerství na ulici Údolní 33.

  26.2.2019 SlowFood-CE více

Projekty