DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • PR a marketing manažer/ka

  Centrála cestovního ruchu-Jižní Morava, z.s.p.o. aktuálně hledá nového kolegu/kolegyni na pozici PR a marketing manažer/ka na plný úvazek. Staňte se členem našeho týmu!

  Mezi Vaše úkoly bude patřit mimo jiné tvorba článků a tiskových zpráv, správa reklamních kampaní, webových stránek, komunikace nabídky regionu v českém a anglickém jazyce, organizace a doprovod fam/press tripů, tvorba a rozvoj produktů cestovního ruchu.

  17.10.2017 Kariéra více
 • Národní divadlo Brno uvede Donizettiho Nápoj lásky - Opera s hollywoodským happyendem

   První operní premiérou nové divadelní sezóny v Brně je slavná Donizettiho komická opera Nápoj lásky, která nevelkým počtem protagonistů dobře vyhovuje omezeným prostorám Mahenova divadla (domovská scéna Janáčkova divadla je na rok v rekonstrukci) a současně nabízí skutečně šťavnatou přehlídku hudebních hitů. Po premiéře 20. října následují reprízy ve dnech 27. a 29. října, 17. a 26. listopadu a 27. prosince, další pak až v dubnu příštího roku.

  16.10.2017 Aktuality více
 • Google analytics v cestovním ruchu

  Travelbakers zve na kurz google analytics v cestovním ruchu. Dle dotazníku bylo zjištěno, že minimum subjektů monitoruje svoje webové stránky a analyzují data. Proto pořádá Travelbakers 9.11.2017 kurz google analytics v Brně, kde se naučíte tento nástroj používat, založit účet nebo analyzovat informace.

  16.10.2017 Vzdělávání v cestovním ruchu více
 • Aktuální téma na scéně Národního divadla Brno Teror – o verdiktu rozhodnou diváci

  Je možné obětovat jistý menší počet lidí za cenu záchrany většího počtu lidí? Měla polská katolička Sofia právo rozhodnout, které z jejích dvou dětí s ní koncentrák přežije a které zaplatí životem? Měli piloti amerického letounu Enola Gay odmítnout příkaz ke svržení atomové bomby na Hirošimu, aby zabitím desetitisíců předešli smrti možná statisíců? 

  13.10.2017 Aktuality více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty