DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Unikátní zahrady a parky tří přeshraničních regionů se spojily v projektu DoZahrad.cz.

  Brno 19. června 2018 – Zelené, kvetoucí a voňavé bohatství Jižní Moravy, Vysočiny a Dolního Rakouska se představuje ve společném turistickém projektu. Dvanáct poutavých příběhů odhaluje krásu, historii a jedinečnost zahrad, parků a přírodních zákoutí napříč regiony.

   

  19.6.2018 GrünRaum - zhodnocení zelených prostor více
 • Víkend otevřených zahrad probíhá letos přeshraničně

  Už tento víkend patří zahradám a parkům! Přijďte navštívit tato krásná a inspirativní místa, něčemu se přiučit, poznat místní správce nebo zahradníky. Letos se poprvé koná tato akce přeshraničně v jeden termín jak v České republice, tak i v Dolním Rakousku (Schaugartentage).
  5.6.2018 GrünRaum - zhodnocení zelených prostor více
 • Zahrady vyrostou na náměstích v Brně a Telči, pozvou nejen na Víkend otevřených zahrad

  Druhý červnový víkend (9.-10. června 2018) se bude již podeváté konat Víkend otevřených zahrad – akce, v rámci níž je možné po celé republice navštívit jindy nepřístupné zahrady, či si běžně přístupné zahrady vychutnat v jiném světle – s průvodcem či kulturním programem. 

   

  23.5.2018 GrünRaum - zhodnocení zelených prostor více
 • Taneční Amadeus zahájí Dance Brno

   Amadeus Mozart. To je název úvodního představení baletního festivalu Dance Brno, které uvede 23. května brněnské Národní divadlo v budově Reduty na Zelném trhu, jež byla dějištěm koncertního vystoupení jedenáctiletého Amadea v roce 1767.

  21.5.2018 Tiskové zprávy více

Projekty