DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Nabídka unikátních kurzů cestovního ruchu

  Nenechte si ujít dva unikátní kurzy s odborníky na téma "Agroturistika a venkovská turistika" a "Video vládne cestovnímu ruchu".

  25.5.2017 Vzdělávání v cestovním ruchu více
 • Česká premiéra Rossiniho opery v Brně - Chlípný hrabě Ory na závěr sezóny

  Z časů křižáckých výprav do elegantních padesátých let minulého století na romantickém francouzském venkově přesadila režisérka Lenka Flory (původně choreografka, současně autorka scény a kostýmů) děj u nás téměř neznámé opery Gioachina Rossiniho Hrabě Ory, jejíž česká premiéra 26. května operní sezónu Národního divadla Brno na scéně Mahenova divadla.

  24.5.2017 Aktuality více
 • Nabitý májový víkend v Mikulově

   Na Muzejní noc si Regionální muzeum v Mikulově přichystalo bohatý program a do Archeoparku zve poprvé i po setmění. Tu pravou barokní atmosféru a program doslova jak pro císařpána zažijí návštěvníci mikulovského zámku a synagogy v páteční večer 19. května. 

  18.5.2017 Aktuality více
 • Archeopark Pavlov se umístil v prestižní národní soutěži Gloria musaealis

   Druhé místo v kategorii Muzejní počin roku 2016 získal dnes večer Archeopark Pavlov na slavnostním předávání cen Gloria musaealis.

  18.5.2017 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty