DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Odyssea na scéně Národního divadla Brno

   Hned sedm Odysseů, z toho čtyři ženy, nabídne brněnskému publiku nová inscenace mladé německé režisérky Julie Wissertové (rodačka z Freiburgu im Breisgau má za sebou řadu inscenací v Salzburku, v divadlech v Oldenburgu a Trieru, v Divadle Maxima Gorkého, ale i v Namibii), kterou Národní divadlo Brno uvede v premiéře 24. listopadu.

  21.11.2017 Aktuality více
 • Vinařská turistika na Moravě jako téma projektu. Provozujete tuto turistiku? Jaký na ní máte názor?

   Jak jste na tom s turistikou, a co konkrétně s vinařskou turistikou? Ta je hlavním tématem projektu řešeného v probíhajícím roce, který si klade za cíl porovnat a analyzovat situaci enoturismu v České republice a v Chile k propagaci a spolupráci mezi dvěma vinařskými zeměmi.

  21.11.2017 Aktuality více
 • West Side Story na výstavišti Dvě premiéry Národního divadla Brno

   Uvedením West Side Story - světově proslulé Bernsteinovy moderní parafráze slavného dramatu o lásce Romea a Julie a o nesmyslném střetu dvou bůhvíproč nepřátelských světů, připravilo Národní divadlo Brno hned dvě premiéry v jedné:

  21.11.2017 Aktuality více
 • Pro chvíle radosti a odpočinku na jižní Moravu

  Statistiky za letošní třetí čtvrtletí hovoří jasně: Zatímco do ČR přijelo o 5,9 % více hostů než  vloni, v Jihomoravském kraji dosáhlo meziroční zvýšení 10,8 %. Počet přenocování se zvýšil o 12,2 %. Od počátku roku kraj hostil 1 504 092 návštěvníků, což mu opět zajistilo prvenství mezi regiony ČR.  Jihomoravský kraj tuto pozici obhajuje více než 10 let a má dlouhodobě nejvyrovnanější růst počtu hostů. Čím to je? 

  16.11.2017 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty