DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Analýza přístupnosti regionu pro osoby se specifickými potřebami

   Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, ve spolupráci s Ligou vozíčkářů, provedla aktualizaci dokumentu Analýza současného stavu přístupnosti Jihomoravského kraje pro osoby se specifickými potřebami ve vybraných objektech (turistické cíle a členové RHK Brno).

  13.7.2018 South Moravia - region without barriers více
 • Kurzy průvodců cestovního ruchu v roce 2018

  Po roce se v Brně opět otevírá pro všechny zájemce o práci v cestovním ruchu přípravný kurz průvodců cestovního ruchu. Cílem tohoto kurzu je připravit absolventy ke zkoušce profesní kvalifikace podle Národní soustavy klasifikací České republiky č. 65-021-N na obor „průvodce cestovního ruchu“ 

  9.7.2018 Vzdělávání v cestovním ruchu více
 • Anketa „Informační centrum roku 2018“

  Vyhlašovatelem prestižní ankety o titul „Informační centrum roku“ je Asociace turistických informačních center ČR (A.T.I.C. ČR) ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku.

  26.6.2018 Tiskové zprávy více
 • Festival Ibérica začíná již ve středu

   Nabídne galakoncert, duo Cortés & Gallardo, gastronomickou fiestu, výstavu obrazů a mnohé další.

  25.6.2018 Tiskové zprávy více

Projekty