DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Pozvánka na certifikovaný tréninkový workshop - Čína

  Česká centrála cestovního ruchu - agentura CzechTourism Vás ve spolupráci s Chinese Academy (ChineseAcademy.cz) zve na certifikovaný tréninkový program COTRI - China Outbound Tourism Research Institute, kterou Chinese Academy pro český a slovenský trh zastupuje. Trénink se uskuteční formou workshopu. 

  7.4.2017 Vzdělávání v cestovním ruchu více
 • Vinobus startuje 29. dubna. Novinkou jsou degustační zastávky

   Vinobus VOC Znojmo, jehož cílem je podpora vinařské turistky na Znojemsku a rozšíření nabídky služeb a zážitků pro návštěvníky regionu, svou letošní sezónu zahájí v sobotu 29. dubna.

  6.4.2017 Tiskové zprávy více
 • Do startu Grand Prix zbývají čtyři měsíce

   Za čtyři měsíce se na brněnském Masarykově okruhu rozburácí motory speciálů Mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP. Letošní ročník, který nedávno odstartoval závodem v Kataru a který pokračuje tento týden podnikem v Argentině, slibuje zajímavou podívanou s českými jezdci v kategoriích MotoGP a Moto3.

  4.4.2017 Aktuality více
 • V Mahenově divadle: Želary (srdce mé)

   Tři desítky herců – téměř celý činoherní soubor Národního divadla Brno – zalidní v pátek poprvé jeviště Mahenova divadla při premiéře výpravné inscenace Želary (srdce mé), kterou režíruje Dodo Gombár, současně autor dramatizace původních textů brněnské autorky Květy Legátové, obsažených v knize povídek Želary (vyšla roku 2001) a v povídce Jozova Hanule, kterou autorka vydala o rok později.

  30.3.2017 Aktuality více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty