DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Víkendový vinařský kurz v Penzionu André

  Víkendový kurz dává možnost absolvovat dva kurzy v průběhu víkendu přímo v krásném prostředí luxusního Vinařského penzionu André uprostřed vinohradů Šlechtitelské stanice ve Velkých Pavlovicích. Užijte si krásu kraje odrůdy André a zážitky, které nabízí penzion a přitom absolvujte kurz pod vedením špičkového sommeliera Ivo Dvořáka.

  26.11.2016 Akce více
 • Brněnské muzeum slaví 200 let. Na výročí chce pozvat i prezidenty

   První artefakty dostalo od osvícených moravských šlechticů už v roce 1817. Dnes se Moravské zemské muzeum pyšní více než šesti miliony exponátů, včetně slavné Věstonické venuše. Oslavy, které muzeum zahájilo před pár dny, vyvrcholí příští rok. Organizátoři chtějí do Brna pozvat hlavy šesti evropských států.

  16.9.2016 Tiskové zprávy více
 • Stavba roku 2016 - Hlasujte pro Archeopark Pavlov

   Archeopark Pavlov postoupil do dalšího kola hlasování Stavba roku 2016 mezi 15 vybraných staveb.

   

   

  14.9.2016 Aktuality více
 • Cena Srdce pro region za Jihomoravský kraj

   Vydavatelství KAM po Česku se rozhodlo u příležitosti 10. výročí existence redakce založit po dohodě s regionálními zástupci cestovního ruchu a ve spolupráci s Asociací turistických informačních center České republiky cenu SRDCE PRO REGION.

  9.9.2016 Tiskové zprávy více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty