DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Horňácké slavnosti připomenou Vaška Mlýnka z Kuželova

   Vernisáží výstavy Smíchem hudba neostarává v budově Obecního úřadu ve Velké nad Veličkou začne ve čtvrtek 21. července v 17 hodin bohatý program letošních Horňáckých slavností. Výstava, stejně jako nedělní odpolední pořad v kuželovském větrném mlýně, nazvaný Co sem sa nachodil, budou věnovány letošním nedožitým devadesátinám populárního lidového vypravěče Vaška Mlýnka z Kuželova.

  18.7.2016 Tiskové zprávy více
 • Horňácko – turisticky přitažlivý kout Moravy

   Na Horňácko, do jednoho z nejvýraznějších národopisných regionů jižní Moravy, směřovala 12. července exkurze Centrály cestovního ruchu Jižní Moravy pro průvodce a další pracovníky cestovního ruchu, uspořádaná v rámci tzv. „udržitelnosti“ projektu Dalším vzděláváním k rozvoji konkurenceschopnosti v cestovním ruchu.

  13.7.2016 Rozvoj konkurenceschopnosti v CR více
 • Hlasování DestinaCZe bylo spuštěno

  Baví vás objevovat Česko?
  Vyhrajte romantické ubytování na zámku, adrenalinové zážitky, nebo wellness pobyt v soutěži DestinaCZe 2016.
  Vyberte své favority a hlasujte!

  11.7.2016 Aktuality více
 • Lev a orlice na hradě Veveří

   Nejslavnější etapu dějin brněnského hradu Veveří připomíná návštěvníkům stálá expozice ve středověkém hradním paláci, nazvaná Lev a orlice – Moravští Lucemburkové. Expozice. Připravil ji Národní památkový ústav ve spolupráci s Moravským zemským archivem v Brně u příležitosti Lucemburského roku 2016, je věnována klíčové roli, jakou sehráli členové panovnické rodiny Lucemburků v dějinách Moravy a hradu Veveří v období vrcholné gotiky.

  4.7.2016 Aktuality více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty