DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Dny evropského dědictví otevřou zdarma věže i další vybrané památky a expozice

  Dny evropského dědictví (European Heritage Days, dále EHD) každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek, budov, objektů a prostor, včetně těch, které jsou nepřístupné. Znojmo se připojí i letos a ukáže veřejnosti největší stavebně-historické klenoty města a vybrané expozice zcela zdarma.

   

  15.8.2018 Tiskové zprávy více
 • Příručka pro zahrady&parky k tvorbě katalogu a storytellingu

  V rámci projektu GrünRaum, ATCZ71 byla vydána příručka pro zahrady, parky a další zelené prostory, která se zaměřuje na tvorbu katalogu přírodního a kulturního bohatství a storytelling.

  13.8.2018 GrünRaum - zhodnocení zelených prostor více
 • Analýza přístupnosti regionu pro osoby se specifickými potřebami

   Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, ve spolupráci s Ligou vozíčkářů, provedla aktualizaci dokumentu Analýza současného stavu přístupnosti Jihomoravského kraje pro osoby se specifickými potřebami ve vybraných objektech (turistické cíle a členové RHK Brno).

  13.7.2018 South Moravia - region without barriers více
 • Kurzy průvodců cestovního ruchu v roce 2018

  Po roce se v Brně opět otevírá pro všechny zájemce o práci v cestovním ruchu přípravný kurz průvodců cestovního ruchu. Cílem tohoto kurzu je připravit absolventy ke zkoušce profesní kvalifikace podle Národní soustavy klasifikací České republiky č. 65-021-N na obor „průvodce cestovního ruchu“ 

  9.7.2018 Vzdělávání v cestovním ruchu více

Projekty