DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Pivní stezka i hra pro rodinu v okolí Pernštejna

   Brněnsko láká na autentické zážitky Brňany, kteří chtějí vypadnout z města do půl hodiny.

  18.1.2019 Tiskové zprávy více
 • Technické muzeum v Brně na Regiontouru nejen ve znamení skla a sportu

  Připomenutí pádu železné opony je další z prezentací, kterou TMB připravilo na letošní ročník Regiontouru. Stejně jako v předešlých letech muzeum na veletrhu nabídne ukázky z toho, co letos v roce 2019 chystá.  

  15.1.2019 Tiskové zprávy více
 • Rok 2019 ve znamení podpory poutního turismu

  Centrála cestovního ruchu-Jižní Morava, z.s.p.o. chystá společně s partnerem Weinviertel Tourismus v roce 2019 množství aktivit na podporu poutního turismu a Svatojakubských cest v rámci přeshraničního projektu Fondu malých projektů „Poutní turismus na jižní Moravě a ve Weinviertelu“.

  8.1.2019 Poutní turismus na jižní Moravě a ve Weinviertelu více
 • Zapojte se do katalogu farmářů a výrobců potravin z jižní Moravy

  Centrála cestovního ruchu-jižní Morava, z.s.p.o. se SlowFood Brno připravuje v rámci projektu Slow Food - Central Europe online a tištěný katalog farmářů a řemeslníků, kteří produkují kvalitní zemědělské produkty a tradiční potraviny na území Jižní Moravy. V katalogu budou uvedeny kontakty na dodavatele a přehled jeho nabídky produktů.


  27.12.2018 SlowFood-CE více

Projekty