DE EN

Centrála cestovního ruchu
Jižní Morava, z.s.p.o.

Spojme své síly i prostředky, vytvářejme společně turistickou nabídku regionu a propagujme Jižní Moravu jako ten nejlepší a jedinečný region České republiky. Konkurence je sice zdravá, ale naučme si vzájemně posílat hosty, co nemáme my, půjčme si u sousedů, oni nám to vrátí. Možná jsme to už někde slyšeli, ale držme se hesla „společně dokážeme více“!

 

 • Víkendový vinařský kurz v Penzionu André

  Víkendový kurz dává možnost absolvovat dva kurzy v průběhu víkendu přímo v krásném prostředí luxusního Vinařského penzionu André uprostřed vinohradů Šlechtitelské stanice ve Velkých Pavlovicích. Užijte si krásu kraje odrůdy André a zážitky, které nabízí penzion a přitom absolvujte kurz pod vedením špičkového sommeliera Ivo Dvořáka.

  26.11.2016 Akce více
 • Svatomartinský přípitek v Lednicko-valtickém areálu

   Po letní sezóně se pro milovníky vína nezadržitelně blíží doba mladých vín, jejichž ochutnávka je tradičně zahájena svátkem Sv. Martina. Také v tomto roce jsme pro Vás, již popáté, připravili Svatomartinský přípitek v Lednicko-valtickém areálu, který bude v letošním ročníku probíhat v prostorách jízdárny lednického zámku a před radnicí, na náměstí, ve Valticích.

  21.10.2016 Tiskové zprávy více
 • 10. výročí nejužší Koželužské uličky v Tišnově

   V březnu tomu bylo již deset roků, co pražský malíř Ivan Svatoš pronesl při pohledu na uličku Koželužskou památnou větu: „ Tahle ulička by mohla být zapsána v České knize rekordů jako nejužší.“ A díky iniciativě tehdejšího vedení firmy JICOM a pochopení města Tišnova se již v listopadu 2006 - za přítomnosti agentury Dobrý den z Pelhřimova – ulička křtila a přeměřovala. Na certifikátu bylo zapsáno 77,5 cm, což tehdy znamenalo prvenství v ČR. Mistr Ivan Svatoš průčelí uličky Koželužské zvěčnil do svého obrazu, který se stal symbolem pamětních listů, triček a brožurek.

  20.10.2016 Tiskové zprávy více
 • Kurz pro průvodce cestovního ruchu se v Brně opět otevírá

   Po delší době se v Brně opět otevírá pro všechny zájemce o práci v cestovním ruchu přípravný kurz průvodců cestovního ruchu. Cílem tohoto kurzu, který má rozsah 85 vyučovacích hodin včetně tří praktických zaměstnání, je připravit absolventy ke zkoušce profesní kvalifikace podle Národní soustavy klasifikací České republiky č. 65-021-N na obor „průvodce cestovního ruchu“.

  18.10.2016 Vzdělávání v cestovním ruchu více

Přihlašte se k odběru Newsletteru


Projekty