Naplňujeme turistický potenciál jižní Moravy

O centrále

Centrála cestovního ruchu jižní Moravy

Jihomoravský kraj má fantastický turistický potenciál: jedinečné kulturní dědictví, stále živé lidové tradice, neopakovatelné přírodní bohatství.

V cestovním ruchu u nás převažují malé podniky, které jsou hodně rozptýlené po kraji. My se je snažíme propojovat, aby u nás na jihu Moravy turisté zažili různorodý mix zážitků. A také chceme zabezpečit prosperitu podniků a konkurenceschopnost jižní Moravy, protože bez toho by se u nás o hosty neměl kdo starat.

A nejen to…

V CCRJM také pečujeme o informovanost lidí v kraji, aby věděli o všech příležitostech, které se jim (nejen) v turistickém byznysu nabízejí. Připravujeme info materiály. Prezentujeme jižní Moravu směrem dovnitř i navenek. 
Výchozím bodem je poznat zájmy zainteresovaných osob na rozvoji cestovního ruchu. A cílem je poskytnout návštěvníkům perfektní služby: použitelné informace, pohodlné rezervace, příjemný pobyt, bezpečný návrat domů

Jsme pro udržitelnost

Koordinujeme rozvoj cestovního ruchu na jižní Moravě. Potenciál kraje u toho využíváme na max. Ale nezapomínáme na to, že i turistický rozvoj musí jít ruku v ruce s udržitelností. Pro nás to není módní výraz, je to nezbytnost.

Strategické cíle jasně a stručně

  • Chceme, aby hosté na jižní Moravě navštívili kromě turistických pecek i méně známé (přitom neméně zajímavé) lokality.
  • Abychom díky tomu odlehčili přetížená místa (tj. ty turistické pecky).
  • A tím podpořili poskytovatele služeb rovnoměrněji v celém regionu.