Kam u sousedů

Projekt s názvem Kam u sousedů je zaměřený na vytváření příznivých podmínek pro rozvoj cestovního ruchu a zvýšení informovanosti občanů na obou stranách hranice a je spolufinancován z Operačního programu Přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 – 2013.

Hlavním cílem projektu je podpora rozvoje informační a komunikační dostupnosti československého pohraničí za pomocí inovativních technologií a prostřednictvím toho podpora rozvoje přeshraniční integrace. Dalšími cíli jsou tvorba užitečného digitálního obsahu v českém a slovenském jazyce a zvýšení využívání informačních a komunikačních technologií. 

Hlavní partner: Město Kyjov

Hlavní přeshraniční partner: Město Skalica

Projektový partner PP1: Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava, z.s.p.o.

Ukončení projektu
Více informací

1.6.2015

Vedoucí partner projetu Městský úřad Kyjov vydal tiskovou zprávu k ukončení projektu Kamu u sousedů.

Tisková zpráva ke stažení zde.

VIDEO pozvánky na kulturní akce jižní Moravy
Více informací

29.5.2015

V rámci projektu vznikly VIDEO pozvánky na zajímavé akce jižní Moravy, tříminutová videa  jsou umístěna ZDE.

V případě zájmu o zaslání videí můžete kontaktovat projektovou manažerku Moniku Perďochovou na e-mailu perdochova@ccrjm.cz

V rámci projektu vznikla nová mobilní aplikace
Více informací

19.1.2015

Poznejte bohatou tradici a rozmanitou kulturu malebné krajiny kyjovského Slovácka a Horního Zahoria. 

Kam se vydat na tradiční folklorní a lidové slavnosti a co nového se událo v poslední době vám představí nová mobilní aplikace projektu Kam u sousedů. Sledujte aktuální dění na Kyjovském Slovácku a v okolí Skalice pomocí moderních technologií.

Aplikaci vytvořil vedoucí projektový partner Město Kyjov.

Nový projekt Kam u sousedů
Více informací

2.6.2014

 Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava se jako projektový partner bude podílet na realizaci nového projektu Kam u sousedů, který je schválen ke spolufinancování z Operačního programu přeshraniční spolupráce Slovenská republika – Česká republika 2007-2013. Projekt bude realizován do května 2015.

 V rámci realizace projektu vznikne soubor 12 videí z kulturních akcí (9 na jižní Moravě a 3 ze slovenského Záhorie) a zároveň bude realizována bannerová reklama na internetu s pozvánkami na kulturní akce jižní Moravy a slovenského Záhorie.